SON DAKİKA

İzmir

İzmir Karşıyaka'da Zübeyde Hanım Koşusu gerçekleştirildi

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde artık geleneksel hale gelen Zübeyde Hanım Koşusu, Anneler Günü'nde gerçekleştirildi.

13 Mayıs 2019 15:00
İzmir Karşıyaka'da Zübeyde Hanım Koşusu gerçekleştirildi

Karşıyaka'da artık geleneksel bir hale gelen Zübeyde Hanım Koşusu, dün yapılan organizasyonla gerçekleşti. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, koşu öncesi yaptığı açıklamada tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

Anayasa Meydanı ile Zübeyde Hanım Anıt Mezarı arasında gerçekleştirilen koşu, saat 10'da başladı. Koşuya çevre illerden de birçok misafirin katılması dikkat çekti. Koşu sonrası yapılan açıklamada Zübeyde Hanım Koşusu'na bin 200 kişinin katıldığı ifade edildi. Koşu sonunda katılan her vatandaşa teşekkür belgesi, dereceye girenlere ise kupa verildi.  

ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU ROTASI 

Anneler Günü'nde gerçekleştirilen Zübeyde Hanım koşusunda rota şu şekildeydi: 

  • Anayasa Meydanı’ndan sahile 
  • Girne Caddesi 
  • Atatürk Caddesi 
  • Zübeyde Hanım Anıt Mezarı

Koşudan fotoğraflar şu şekilde:

Karşıyaka Zübeyde Hanım Koşusu
Karşıyaka Zübeyde Hanım Koşusu
Karşıyaka Zübeyde Hanım Koşusu
Karşıyaka Zübeyde Hanım Koşusu
  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım