SON DAKİKA

Güncel

İzmir Kiraz’a Büyükşehir’den arıcılık desteği

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den Kiraz’a destek.

21 Mayıs 2019 23:58
İzmir Kiraz’a Büyükşehir’den arıcılık desteği

Son dakika İzmir... İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde verdiği sözü tutarak, mazbatayı almasının hemen ardından ilk olarak İzmir’de en az oy aldığı mahalleyi ziyaret etmişti. İzmir’in Kiraz ilçesine bağlı Dokuzlar Mahallesi’ne giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, mahalle halkıyla sohbet etmiş, vatandaşların sorunlarını dinlemiş ve destek sözü vermişti. İzmir Büyükşehir’in beklenen desteği Kiraz Dokuzlar Mahallesi’ne geldi.

Tunç Soyer

İZMİR KİRAZ’DA ARICILIK FAALİYETLERİ HIZ KAZANDI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in direktifleriyle arıcılık eğitimlerine başlanan Kiraz Dokuzlar Mahallesi’nde eğitim programına 23 üretici katıldı. Kiraz ilçesine bağlı Dokuzlar Mahallesi’nde kırsal kalkınma ve arıcılığın geliştirilmesi için eğitim programına katılan 23 üreticiye arılı ve arısız kovanlar, arıcılıkla ilgili kıyafetler ve üretim malzemeleri dağıtıldı.

Tunç Soyer

MUHTAR: “TUNÇ SOYER NE İSTEDİYSEK FAZLASIYLA YAPTI”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin arıcılığı desteklemesi hakkında açıklamalarda bulunan Kiraz Dokuzlar Mahallesi Muhtarı Mahmut Akçaoğlanoğlu, verdiği destekler için Tunç Soyer’e teşekkür etti. Soyer’e inandıklarını ve güvendiklerini ifade eden Akçaoğlanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den bu güne kadar ne istedilerse hepsinin fazlasıyla yapıldığını söyledi.

Kaynak: İHA

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım