SON DAKİKA

Güncel

İzmir Körfez Festivali 2019 28 Eylül’de başlıyor

İzmir Körfez Festivali 28 Eylül Cumartesi ve 29 Eylül Pazar tarihleri arasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Arkas Holding işbirliği ile gerçekleşecek.

10 Eylül 2019 14:34
İzmir Körfez Festivali 2019 28 Eylül’de başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve Arkas Holding’in desteklediği İzmir Körfez Festivali 28 Eylül ve 29 Eylül tarihleri arasında yapılacak. İzmir’de üçüncüsü organize edilen festivalin etkinlik programı yapılan bir toplantı ile açıklandı. Konak Vapur İskelesi yanındaki alanda yapılan toplantıya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas ve Ege Açık Deniz Yat Kulübü Başkanı Akif Sezer katıldı.

İZMİR KÖRFEZ FESTİVALİ ETKİNLİK TAKVİMİ

İzmir Körfez Festivali’nin etkinlik takvimi toplantısında konuşan Başkan Tunç Soyer, İzmir Körfez Festivali’nin her geçen yıl daha da büyüdüğünü ve İzmir denilince insanların aklına gelen ilk festivallerden biri olarak hafızalara kazındığını kaydetti. Festivalin İzmirlilerin ruhunu ve yaşam tarzını çok iyi yansıttığını, İzmirlilerin denizsiz olmayacağını ve İzmir’in bir deniz şehri olduğunu kaydeden Başkan Soyer, geliştirdikleri tüm projeleri, İzmir’in denizle bağını unutmadan hazırladıklarını dile getirdi. İzmir’i festivaller şehri yapmak istediklerini ve düzenlenen etkinliklerin dünya markası olması için çalıştıklarını söyleyen Başkan Soyer, İzmir Körfez Festivali’nin bu amaca hizmet ettiğini kaydetti.

İzmir Körfez Festivali 2019

İZMİR KÖRFEZ FESTİVALİ PROGRAMI 1. GÜN

İzmir Körfez Festivali 28 Eylül 2019 Cumartesi 1 gün etkinlikleri;

 • 12.00: İzmir Arkas Körfez Yarışı Startı
 • 12.00: İzmir Büyükşehir Belediyesi Kano Yarışları / Konak Pier
 • 13.00: İzmir Büyükşehir Belediyesi Yelken Yarışları / Karşıyaka

İZMİR KÖRFEZ FESTİVALİ PROGRAMI 2. GÜN

İzmir Körfez Festivali 29 Eylül 2019 Pazar 2 gün etkinlikleri;

 • 12.00: İzmir Arkas Körfez Yarışı
 • 12.00: Kano Yarışları / Konak Pier
 • 13.00: Yelken Yarışları / Karşıyaka
 • 18.30: Yelken ve Kano Yarışları Ödül Töreni – Karşıyaka ve Konak Pier
İzmir Körfez Festivali 2019
 • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

  1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

 • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım