SON DAKİKA

İzmir

İzmir Tire Belediyesi iş ilanı 2019

İzmir'in Tire Belediyesi, belediye bünyesinde çalıştırmak üzere bahçe bakım elemanı almak için İŞKUR'da ilan açtı.

19 Eylül 2019 11:27
İzmir Tire Belediyesi iş ilanı 2019

İzmir Tire Belediyesi işçi alımı! Tire Belediyesi Personel Anonim Şirketi, bünyesine bahçe bakım elemanı almak için İŞKUR'da ilan verdi. İŞKUR'da açılan ilana göre alınacak kişiler daimi olarak, saat 08.30 ile 17.30 arasında çalışacak. İzmir Tire Belediyesi işçi alımıyla ilgili tüm detaylar, haberimizde...

İZMİR TİRE BELEDİYESİ İŞ İLANI

Tire Belediyesinden yapılan açıklamada işe 5 kişinin alınacağı ifade edilirken başvuruların 20 Eylül tarihinde başlayacağı ve 24 Eylül tarihinde sona ereceği kaydedildi. İş ilanına başvurmak isteyen kişilerin Tire'de ikamet ediyor olması ve CV'sini elden teslim etmesi gerektiği kaydedildi. Tire Belediyesi işçi alımına müracaat edecek kişiler, Cumhuriyet Mahallesi, 29 Ekim Caddesi No: 19'a giderek özgeçmişini teslim edebilecek.

Konuyla ilgili bilgi almak isteyen kişiler ise (232) 512-33-21 numaralı telefondan Hande Özay ile görüşebilecek.

İzmir Tire Belediyesi iş ilanı 2019

İlgili Haberler

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım