SON DAKİKA

İzmir

İzmir Torbalı'da Ördek Avı Felaketle Bitti: 2 Ölü

İzmir Torbalı'da ördek avına çıkan 4 arkadaşın kayığı battı, 2 kişinin cesedine ulaşılırken 1 kişi henüz bulunamadı.

13 Ocak 2019 23:38
İzmir Torbalı'da Ördek Avı Felaketle Bitti: 2 Ölü

İzmir Torbalı'da kayıkla ördek avına çıkan 4 kişiden 2'si kayığın batması nedeniyle hayatını kaybetti, 1 kişi yaralı olarak kurtarıldı, 1 kişiye ise ulaşılamıyor.

Ördek avlamak isteyen 4 arkadaş, Çaybaşı Mahallesi Sinektepe Ovası'na gitti. Gölette ördek avlamak isteyen arkadaşların kayığı, bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle battı. Vatandaşların yardım çağırmasının ardından AFAD ve İzmir İtfaiye ekipleri olay yerinde kurtarma çalışması başlattı. Yardım ekipleri, bir kişiyi yaralı olarak kurtarırken diğer iki kişinin cesedine ulaştı. Ekipler, son kalan arkadaşı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Deniz polisi de AFAD ve İzmir İtfaiye ekiplerine yardımcı olmak üzere arama-kurtarma çalışmalarına katıldı.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım