SON DAKİKA

Magazin

İzmirli gelin adayı Hanife Gürdal başını açtı, gündem oldu

Bir döneme damga vuran gelin adayı Hanife Gürdal, radikal kararla başörtüsünü çıkardı, gündeme oturdu.

12 Haziran 2019 22:44
İzmirli gelin adayı Hanife Gürdal başını açtı, gündem oldu

Türkiye'de milyonlarca kişinin takip ettiği evlilik programında meşhur olan İzmirli gelin adayı Hanife Gürdal, hayatıyla ilgili radikal bir karar aldı. Başörtülü gelin adayı, başörtüsünü çıkardı. Instagram hesabında yeni fotoğraflarını yayınlayan Gürdal, sosyal medyada da gündem oldu. Hanife Gürdal, aldığı bu karar sonrası sosyal medya hesabını kilitledi. 

Hanife Gürdal'ın bu kararına en büyük desteği ise, programda tanıştığı ve yakın arkadaş olduğu Sevgi Akiska verdi. Akiska, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hanife'nin yeni haline yer verirken "Herkes hayatına baksın." notunu düştü. 

HANİFE GÜRDAL'IN HAYATI 

1995 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde doğan Hanife Gürdal, 2015 yılında ATV'de düzenlenen evlilik programına katılarak taliplerini bekledi. Yarışmada yer aldığı 10 ay boyunca, kendisine talip olan büyük adayları reddeden Hanife Gürdal'a, bir dönemin yıldızı Bayhan Gürhan talip oldu. Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan ile görüşen Hanife, Bayhan ile de anlaşamadı. 

Programın sona ermesinin ardından Aşk-ı Roman isimli dizide kısa bir rol alan Hanife Gürdal, oyunculuk kariyerini de sonlandırdı. Bir dönem benzin istasyonunda çalışmaya başlayan ve bu kararının ardından yine gündem olan Hanife Gürdal, çok mutlu olduğunu ifade etmişti. 

"Yeni işimi çok sevdim" diyen Gürdal, Instagram hesabından iyi para kazandığını, paraya ihtiyacı olmadığını ancak yine de çalışmak istediğini söylemişti. 

HANİFE GÜRDAL'IN 400 BİNDEN FAZLA TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Hanife Gürdal'ın sosyal medya hesabı Instagram'da 400 binden fazla takipçisi bulunuyor. İzmirli gelin adayının Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla iyi gelir elde ettiği belirtiliyor.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım