SON DAKİKA

İzmir

İzmirli sanatçı Norm Ender, kaza geçirdiği iddialarını yalanladı

İzmirli rap sanatçısı Norm Ender, medyada kaza geçirdiğine dair çıkan iddiaları Instagram hesabından yalanladı.

10 Eylül 2019 14:37
İzmirli sanatçı Norm Ender, kaza geçirdiği iddialarını yalanladı

İzmir Bornovalı ünlü rap sanatçısı Norm Ender'in hakkında trafik kazası geçirdiğine dair haberler çıkmıştı. Norm Ender'in İstanbul'da aracını kullanırken direksiyon hakimiyetini kaybederek başka bir araca çarptığı iddia edilmişti. Ünlü sanatçının kolunda çıkık, ayağında ise kırık olduğu belirtilmişti.

INSTAGRAM'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Norm Ender, iddialar üzerine Instagram hesabından açıklamada bulundu. Çıkan haberlerin gerçek olmadığını açıklayan Norm Ender, kazayı kendisinin değil menajerinin geçirdiğini, kendisinin iyi durumda olduğunu ifade etti.

İzmirli sanatçı Norm Ender, kaza geçirdiği iddialarını yalanladı

KARİYERİNE 2001'DE BAŞLADI

"Mekanın sahibi" isimli klibi ile son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Norm Ender, 2001 yılında rap yapmaya başladı. Şarkılarının yayılmasıyla birlikte meşhur oldu. 2005 yılında askere gitti ve dönüşünde "Eksik Etek" ve "Playboy" gibi şarkılarıyla meşhur oldu. 2006'da en çok dinlenen 17. şarkı, kendisinin "Eksik Etek" şarkısı oldu. Kısa süre önce çıkardığı "Mekanın Sahibi" isimli şarkısıyla da yeniden ismini hatırlattı. 
 

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım