SON DAKİKA

Spor

İzmirsporlu Hasan Elidemir hayatını kaybetti!

İzmirspor'un unutulmaz futbolcularından Hasan Elidemir, bugün Balıkesir'de hayatını kaybetti.

12 Eylül 2019 22:32
İzmirsporlu Hasan Elidemir hayatını kaybetti!

İzmirspor'un unutulmaz futbolcularından Hasan Elidemir hayatını kaybetti. Yakınlarına Çanakkale'ye gittiğini söyleyen Elidemir, Balıkesir'de bir otelin odasında baygın halde bulundu. Apar topar hastaneye kaldırılan 60 yaşındaki Hasan Elidemir, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

HASAN ELİDEMİR KİMDİR?

İzmir'de bir süredir alkol tedavisi gördüğü belirtilen Hasan Elidemir'in ölümü yakınlarını üzdü. Hasan Elidemir'in ölüm sebebi, yapılacak otopsi sonrasında belli olacak. Hasan Elidemir'in cenazesi yarın Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan Hamidiye Camii'nden kaldırılacak.

Kariyerinde daha önce Altay'da çalışan ve Göztepe'de de yöneticilik yapan Hasan Elidemir, Mustafa Denizli ve Fatih Terim gibi usta isimlerle beraber çalışmıştı.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım