SON DAKİKA

İzmir

Karşıyaka’da yaz konserleri zamanı

İzmir Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA) yaz konserleri başlıyor.

17 Haziran 2019 14:54
Karşıyaka’da yaz konserleri zamanı

Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA), sezon boyunca Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde performanslar sergilemiş, İzmirlilere unutulmaz müzik ziyafetleri yaşatmıştı. Havaların ısınması ile birlikte açık alanlara taşınan orkestra, haftanın 2 günü Karşıyaka’nın farklı alanlarında İzmirlilerle buluşacak.

KARŞIYAKA BELEDİYESİ ODA ORKESTRASI (KODA) 2019 YAZ KONSERLERİ

İzmir Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA) tarafından düzenlenecek mini konserler Karşıyaka’nın farklı noktalarında, açık alanlarda yapılacak.

Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA) konser takvimi ise şöyle;

  • 18 Haziran 2019 Salı: Karşıyaka Latife Hanım Köşkü Bahçesi (Saat: 20.30)
  • 20 Haziran 2019 Perşembe: Karşıyaka 100. Yıl Parkı (Saat: 20.00)
  • 25 Haziran 2019 Salı: Karşıyaka Latife Hanım Köşkü (Saat: 20.30)
  • 27 Haziran 2019 Perşembe: Karşıyaka Tay Park (Saat: 20.30)

Karşıyakalıları çok sesli müzikle buluşturacak olan Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, yaz sonuna kadar vereceği konserler ile müzikseverlerle buluşacak.

KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANI CEMİL TUGAY’DAN SANAT VURGUSU

Karşıyaka yaz konserleri ile ilgili konuşan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Karşıyaka’da yaz sezonunun başlaması ile sanatı salonlardan sokaklara taşıdıklarını, amaçlarının, sıcak yaz akşamlarına müzikle renk ve neşe katabilmek olduğunu ve Karşıyakalıları Karşıyaka Oda Orkestrası (KODA) ile buluşturabilmek olduğunu söyledi. Başkan Cemil Tugay, tüm Karşıyakalıları genç ve başarılı sanatçıların müzik şölenine davet ettiklerini söyledi.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım