SON DAKİKA

İzmir

Kaymakam Tanrıseven bayram ziyaretinde

İzmir Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tireli tarihçi-yazar Munis Armağan’a bayram ziyareti gerçekleştirdi.

13 Ağustos 2019 16:59
Kaymakam Tanrıseven bayram ziyaretinde

İzmir’in Tire ilçesinde Kurban Bayramı ziyaretlerini sürdüren Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’den örnek davranış. Bir süredir hasta olan Tireli tarihçi ve yazar Munis Armağan’ı ziyaret eden Kaymakam Tanrıseven, yazar Armağan’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

TİRELİ YAZARI ZİYARET ETTİ

Tire’de Armağan ailesinin konuğu Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven oldu. Tireli araştırmacı yazar Munis Armağan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun diyen Kaymakam Tanrıseven, Armağan’ın Tire için önemli bir değer olduğunu, kendisini tanımaktan birlikte çalışmaktan dolayı mutluluk duyduğunu kaydetti. Munis Armağan’ın Tire gibi önemli bir yerde çok donanımlı bir araştırmacı yazar olduğunu ve Tire Kaymakamlığı’nın Armağan’ın projelerini desteklediğini ve kitapları konusunda yardımcı olduğunu dile getiren Kaymakam Tanrıseven, Armağan’ın kitaplarını Tireli okurlarla buluşturduklarını söyledi. Armağan’ın hasta olduğunu duyunca bayram ziyareti yapmak ve geçmiş olsun demek istediklerini kaydeden Tanrıseven, Armağan’ın yeni eserlere imza atma azminin kaybolmadığını, bu güne kadar katkıları için ise teşekkür ettiğini dile getirdi.

TANRISEVEN HALKIN ARASINDA

Tireli yazar Munis Armağan, Kaymakam Tanrıseven’in ziyaretinden dolayı memnun olduğunu ve büyük bir moral bulduğunu ifade etti. Bir süre önce rahatsızlık geçirdiğini ve iyileşme sürecinde olduğunu söyleyen Armağan, Tanrıseven’le bu vesile ile bayramlaştıklarını, ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi. Kaymakam Hasan Tanrıseven’in örneğine az rastlanır bir Kaymakam tipi sergilediğini, farklı bir profil çizdiğini söyleyen Armağan, daha önceki kaymakamların sadece evrak imzaladıklarını, Tanrıseven’in ise bu anlayışı kırarak halkla bir arada olduğunu ifade etti. Tire halkının Kaymakam Tanrıseven’i çok sevdiğini kaydeden Armağan, Tire’de bütünleşmeyi sağladığı ve vatandaşları harekete geçirdiği için Tanrıseven’e ayrıca teşekkürlerini ilettiğini söyledi.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım