SON DAKİKA

Kaza geçiren CNN Türk sunucusu, tanınmaz hale geldi

Burnu kırılan CNN Türk sunucusu Büşra Sanay, son halini sosyal medya hesabından paylaştı, ''Çok iyileşmiş halim bu'' dedi.

20 Haziran 2019 19:37
Kaza geçiren CNN Türk sunucusu, tanınmaz hale geldi

CNN Türk sunucusu Büşra Sanay, görünmez kaza kurbanı oldu. Genç sunucunun burnu kırıldı. 

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Sanay, burnunun Cuma günü kırıldığını ifade ederek bir süre televizyona çıkamayacağını duyurdu. 

Son halinden fotoğraf da paylaşan Sanay, bu halinin iyileşmiş olduğunu ve çıkan kemiğin yavaş yavaş yerine oturmaya başladığını söyledi, "Ucuz atlattım" dedi. 

BÜŞRA SANAY KİMDİR? 

CNN Türk'te "Güne Merhaba" programını sunan Büşra Sanay, 1986'da İstanbul'da doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi gören Sanay, üniversitenin 2. yılında staja başladı. 2008 ve 2009 yılında, CNN Türk ve Cumhuriyet Gazetesi'nde staj yaptı. 

Sanay'ın "Kardeşini Doğurmak: Türkiye'de Ensest Gerçeği" isimli bir kitabı bulunuyor. Sanay, daha önce de Sedat Simavi Sosyal Bilimler Ödülü'ne aday gösterilmişti.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım