SON DAKİKA

İzmir

Kemal Kılıçdaroğlu İzmir mitingi! Kılıçdaroğlu bugün İzmir'e geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün İzmir'de miting düzenleyecek. Miting programına haberimizden ulaşabilirsiniz.

16 Mart 2019 10:24
Kemal Kılıçdaroğlu İzmir mitingi! Kılıçdaroğlu bugün İzmir'e geliyor

Cumhuriyetçi Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'e geliyor. Saat 10.00'da Balıkesir'de olacak olan Kılıçdaroğlu, buradan Bergama'ya gelecek. Saat 11.00'de Bergama'da konuşma yapacak olan Kılıçdaroğlu, yüzme havuzunun açılışını yapacak.

Kemal Kılıçdaroğlu, buradan Cumhuriyet Meydanı'na ve Demokrasi Meydanı'na geçecek. Burada seçmenlere seslenecek olan Genel Başkan, 16.00'da Ödemiş'e gidecek ve Hükümet Meydanı'nda miting yapacak. Saat 19.00'da Torbalı'ya gidecek olan Kılıçdaroğlu, seçmenlerle bir araya gelecek ve bu mitingin ardından İzmir'den ayrılacak. Kılıçdaroğlu'nun programı, televizyon kanallarından da canlı olarak yayınlanacak.

ANKARA ADAYI ÖZKASEKİ, KILIÇDAROĞLU'NU ELEŞTİRDİ

Öte yandan Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yu hedef aldı. Kılıçdaroğlu'nun daha önce İzmir'den aday olduğunu hatırlatan Özhaseki "İzmir'den aday olmuş ama İzmir'den 3 tane semt söyle. Söyleyemez, yok." ifadelerini kullandı.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım