SON DAKİKA

İngiliz Milyoner, Kendisini Mutlu Edecek Adama Servet Sunacak

İngiltere'de lotoyu tutturan 23 yaşındaki Jane Park, evlilik için sıra dışı bir yöntem seçti. Park, kendisini mutlu edecek kişiye yılda 423 bin TL 'harçlık' verecek ama bunun için bazı şartları var.

14 Kasım 2018 18:43
1 Para mutluluk getirmiyor sözü İngiltere’de gerçek oldu. 17 yaşındayken ülkede düzenlenen piyangoda bir milyon pound kazanan Jane Park isimli kadın, tüm ilişkileri kötü sona erince İngiltere’nin gündemine oturdu.

Para mutluluk getirmiyor sözü İngiltere’de gerçek oldu. 17 yaşındayken ülkede düzenlenen piyangoda bir milyon pound kazanan Jane Park isimli kadın, tüm ilişkileri kötü sona erince İngiltere’nin gündemine oturdu.

2 Jane’in yakın akrabası, İngiliz gazetesi Daily Mirror’a yaptığı açıklamada Jane’in, ilişki sırasında paranoyaklaştığını ve erkek arkadaşının kendisini mi yoksa parasını mı sevdiğinden emin olamadığını belirtti. İlişkilerinin uzun soluklu olmadığından yakınan Jane’in yakını, bu sebeple yalnız yaşamak zorunda kaldığını ifade etti.

Jane’in yakın akrabası, İngiliz gazetesi Daily Mirror’a yaptığı açıklamada Jane’in, ilişki sırasında paranoyaklaştığını ve erkek arkadaşının kendisini mi yoksa parasını mı sevdiğinden emin olamadığını belirtti. İlişkilerinin uzun soluklu olmadığından yakınan Jane’in yakını, bu sebeple yalnız yaşamak zorunda kaldığını ifade etti.

3 Jane, tüm ilişkilerinin hayal kırıklığıyla bitmesinin ardından harekete geçti ve hiç beklenmedik bir duyuru yaptı. Kendisine internet sitesi kuran 23 yaşındaki kadın, tüm erkeklere seslenerek kendisini mutlu edecek kişiye yıllık 60 bin pound vereceğini açıkladı.

Jane, tüm ilişkilerinin hayal kırıklığıyla bitmesinin ardından harekete geçti ve hiç beklenmedik bir duyuru yaptı. Kendisine internet sitesi kuran 23 yaşındaki kadın, tüm erkeklere seslenerek kendisini mutlu edecek kişiye yıllık 60 bin pound vereceğini açıkladı.

4 Jane’in müstakbel erkek arkadaşından beklediği tek şey ise sadakat. Kendisine sadık bir erkek bulmanın, paradan çok daha kıymetli olduğunu söyleyen Jane, internet sitesinden başvuru yapan kişilerin hepsiyle tek tek görüşecek ve kiminle beraber olacağı konusunda bir karar verecek.

Jane’in müstakbel erkek arkadaşından beklediği tek şey ise sadakat. Kendisine sadık bir erkek bulmanın, paradan çok daha kıymetli olduğunu söyleyen Jane, internet sitesinden başvuru yapan kişilerin hepsiyle tek tek görüşecek ve kiminle beraber olacağı konusunda bir karar verecek.

5 Bu kişi, yıllık 60 bin poundun da sahibi olacak.

Bu kişi, yıllık 60 bin poundun da sahibi olacak.

6

7

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım