SON DAKİKA

İsmi Skandallara Karışan, Kötü Ebeveyn Olmakla Ünlenmiş 15 Meşhur İsim

Parlak yaşamlarıyla insanların başını döndüren ünlüler, aslında o kadar da parlak yaşamıyor. Çocuklarına kötü anne-baba olduğu söylenen, geçmişte skandallara karışan ünlü isimleri sizler için derledik.

15 Kasım 2018 21:48
1 Dünyanın en ünlü Amerikan güreşçisi, kötü ebeveynler listesine birinci sıradan giriyor. Hulk Hogan, kızının en yakın arkadaşıyla beraber olmuş ve bu olay ortaya çıktığında magazin gündemini fazlasıyla meşgul etmişti. Olay, Hogan'ın eşinden ayrılması sürecinde ortaya çıkmıştı.

Dünyanın en ünlü Amerikan güreşçisi, kötü ebeveynler listesine birinci sıradan giriyor. Hulk Hogan, kızının en yakın arkadaşıyla beraber olmuş ve bu olay ortaya çıktığında magazin gündemini fazlasıyla meşgul etmişti. Olay, Hogan'ın eşinden ayrılması sürecinde ortaya çıkmıştı.

2 Türk tiyatrosunun bilinen oyuncularından Neco, eşini yıllarca aldattıktan sonra kızı yaşındaki bir kadınla evlenmiş ve kızlarını dışlamıştı.

Türk tiyatrosunun bilinen oyuncularından Neco, eşini yıllarca aldattıktan sonra kızı yaşındaki bir kadınla evlenmiş ve kızlarını dışlamıştı.

3 Dünyanın en yakışıklı aktörlerinden olan Tom Cruise, babalık konusunda o kadar şanslı değil. Kızının plasentasını yediğiyle başlayan skandallar zinciri, kızının ilk kakasını altın kaplama yaptırmasıyla devam etmişti. Tüm bunların yanı sıra Tom Cruise, sanki bunları hiç yapmamış gibi kızından 1 yıl boyunca uzak kalmış ve onu evlatlıktan reddetmiş gibi davranmıştı.

Dünyanın en yakışıklı aktörlerinden olan Tom Cruise, babalık konusunda o kadar şanslı değil. Kızının plasentasını yediğiyle başlayan skandallar zinciri, kızının ilk kakasını altın kaplama yaptırmasıyla devam etmişti. Tüm bunların yanı sıra Tom Cruise, sanki bunları hiç yapmamış gibi kızından 1 yıl boyunca uzak kalmış ve onu evlatlıktan reddetmiş gibi davranmıştı.

4 Evlatlık aldığı kız çocuğuyla evlenen Woody Allen... Bununla alakalı daha ne söylenebilir bilmiyoruz ancak Woody Allen'ın skandalı, listenin en tepesine yaraşır şekilde. Eşiyle birlikte evlatlık edindiği kızla, 18 yaşına girer girmez evlenen Woody Allen,

Evlatlık aldığı kız çocuğuyla evlenen Woody Allen... Bununla alakalı daha ne söylenebilir bilmiyoruz ancak Woody Allen'ın skandalı, listenin en tepesine yaraşır şekilde. Eşiyle birlikte evlatlık edindiği kızla, 18 yaşına girer girmez evlenen Woody Allen, "Beni taciz etti" suçlamalarından, herhangi bir kanıt bulunamadığı için aklanmıştı.

5 Bu kez listede ünlü model Kate Moss var. Kokain bağımlılığı nedeniyle çocuğunun hayatını zindana çeviren Moss, çocuğuna anne değil adeta evlat oldu. Magazin gündeminde, kızı Lily'nin kendisine annelik yaptığı iddia ediliyordu.

Bu kez listede ünlü model Kate Moss var. Kokain bağımlılığı nedeniyle çocuğunun hayatını zindana çeviren Moss, çocuğuna anne değil adeta evlat oldu. Magazin gündeminde, kızı Lily'nin kendisine annelik yaptığı iddia ediliyordu.

6 İbrahim Tatlıses oğlu İdo'ya ve en küçük kızı Elif Ada'ya çok iyi babalık ediyor olabilir, fakat İmparator'un bir sürü çocuğu daha var... Perihan Savaş'tan olan kızını fazlasıyla kısıtlarken, diğer evliliklerinden olan onlarca çocuğuna da yeterince destek olmamakla suçlanıyor. Kısacası evlat ayrımı diyelim... Bazı çocuklarını nüfusuna bile almadı.

İbrahim Tatlıses oğlu İdo'ya ve en küçük kızı Elif Ada'ya çok iyi babalık ediyor olabilir, fakat İmparator'un bir sürü çocuğu daha var... Perihan Savaş'tan olan kızını fazlasıyla kısıtlarken, diğer evliliklerinden olan onlarca çocuğuna da yeterince destek olmamakla suçlanıyor. Kısacası evlat ayrımı diyelim... Bazı çocuklarını nüfusuna bile almadı.

7 Ozzy ve Sharon Osbourne da çocuklarını küçük yaşta gösteri dünyasının içine soktukları için tepki gören ebeveynlerden... Sharen Osbourne, parkinson hastası olmasına rağmen kocasını da konserlere çıkmaya zorlamıştı.

Ozzy ve Sharon Osbourne da çocuklarını küçük yaşta gösteri dünyasının içine soktukları için tepki gören ebeveynlerden... Sharen Osbourne, parkinson hastası olmasına rağmen kocasını da konserlere çıkmaya zorlamıştı.

8 Kardishian'ların başı, Kris Jenner! Kızlarını sömürdüğü ve üzerlerinden para kazandığı iddia edilen Kris Jenner, hiçbir çocuğunun kendi hayalini gerçekleştirmesine izin vermemek ve hepsini baskı altına almakla suçlanıyor.

Kardishian'ların başı, Kris Jenner! Kızlarını sömürdüğü ve üzerlerinden para kazandığı iddia edilen Kris Jenner, hiçbir çocuğunun kendi hayalini gerçekleştirmesine izin vermemek ve hepsini baskı altına almakla suçlanıyor.

9 Öz çocuğunu, bir nevi sokağa atan Eddie Murphy... Dünyaca ünlü oyuncu, Spice Girl grubunun Melanie'si ile ilişki yaşadıktan sonra, hamilelik haberini alınca adeta kayıplara karıştı. Çocuğun kendisinden olduğuna dair DNA desti bile olmasına rağmen Eddie Murphy, çocuğu yıllar geçmesine rağmen sahiplenmiş değil.

Öz çocuğunu, bir nevi sokağa atan Eddie Murphy... Dünyaca ünlü oyuncu, Spice Girl grubunun Melanie'si ile ilişki yaşadıktan sonra, hamilelik haberini alınca adeta kayıplara karıştı. Çocuğun kendisinden olduğuna dair DNA desti bile olmasına rağmen Eddie Murphy, çocuğu yıllar geçmesine rağmen sahiplenmiş değil.

10 Dünyaca ünlü isim, unutulmaz kare... Michael Jackson, minicik çocuğunu balkondan sarkıtırken kimsenin unutamayacağı bir fotoğrafın öznesi olmuştu.

Dünyaca ünlü isim, unutulmaz kare... Michael Jackson, minicik çocuğunu balkondan sarkıtırken kimsenin unutamayacağı bir fotoğrafın öznesi olmuştu.

11 Bir dünya yıldızı Britney Spears da, skandallar listesine üst sıradan giriş yapıyor. Akıl sağlığı yerinde olmadığı gerekçesiyle uzun süre tedavi gören Britney Spears, iki çocuk sahibi olduğu dönemde psikolojik tedavi görüyordu. Çocuklarının bakıcıları bile ünlü ismin sarhoş hallerinden rahatsız olduğunu belirtmişti. Ünlü şarkıcı, bunalımla dolu dönemi geride bırakarak artık kısmen de olsa eski günlerine döndü.

Bir dünya yıldızı Britney Spears da, skandallar listesine üst sıradan giriş yapıyor. Akıl sağlığı yerinde olmadığı gerekçesiyle uzun süre tedavi gören Britney Spears, iki çocuk sahibi olduğu dönemde psikolojik tedavi görüyordu. Çocuklarının bakıcıları bile ünlü ismin sarhoş hallerinden rahatsız olduğunu belirtmişti. Ünlü şarkıcı, bunalımla dolu dönemi geride bırakarak artık kısmen de olsa eski günlerine döndü.

12 Pamela Anderson'ın inişli çıkışlı hayatından, kızına düşen acıyı paylaşmak oldu. Dramatik ve sorunlu ilişkilerinde defalarca evlenen, boşanan, estetik ameliyatlar olan, büyük paralar kaybeden Pamela Anderson tüm bunları yaşarken yanında küçük kızı vardı ve bunlara şahit oluyordu.

Pamela Anderson'ın inişli çıkışlı hayatından, kızına düşen acıyı paylaşmak oldu. Dramatik ve sorunlu ilişkilerinde defalarca evlenen, boşanan, estetik ameliyatlar olan, büyük paralar kaybeden Pamela Anderson tüm bunları yaşarken yanında küçük kızı vardı ve bunlara şahit oluyordu.

13 54 yaşındaki ünlü ABD'li şarkıcı Courtney Love, meşhur olduktan sonra uzun süre uyuşturucu bağımlılıyla anılmıştı. Kızına hamile olduğu dönemde uyuşturucu kullanmaya devam etmiş ve bu sebeple vekayetini birçok kez kaybetmişti. Annesinin kötü davranışını umursamayan Frances Bean,

54 yaşındaki ünlü ABD'li şarkıcı Courtney Love, meşhur olduktan sonra uzun süre uyuşturucu bağımlılıyla anılmıştı. Kızına hamile olduğu dönemde uyuşturucu kullanmaya devam etmiş ve bu sebeple vekayetini birçok kez kaybetmişti. Annesinin kötü davranışını umursamayan Frances Bean, "O bir bağımlı, uyuşturucuyu bırakması için elimden geleni yaptım ancak çare olamadım." diyor.

14 Ünlü komedyen Charlie Sheen de skandallara karışan bir başka isim... Uyuşturucu bağımlılığı, aile içinde şiddet ve alkol kullanımı, ünlü oyuncuyu da bu listeye dahil etti. Eşinden ayrılması sırasında takındığı agresif tavırlar, çocuklarının psikolojisini darmadağın etmişti.

Ünlü komedyen Charlie Sheen de skandallara karışan bir başka isim... Uyuşturucu bağımlılığı, aile içinde şiddet ve alkol kullanımı, ünlü oyuncuyu da bu listeye dahil etti. Eşinden ayrılması sırasında takındığı agresif tavırlar, çocuklarının psikolojisini darmadağın etmişti.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 Sivas doğumlu Adem Erdoğan gazeteciliğe alaylı olarak başladı ve ilk yerel gazetesini 2010 yılında kurdu. 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alan Adem Erdoğan, 5 yıl süreyle ulusal haber siteleri, kültür-sanat, kadın, sinema, yerel ve sektörel sitelerin ‘İçerik Yöneticiliği’nde, 'Editör, Sosyal Medya ve Hukuk İşleri Yöneticisi' olarak çalıştı. Muhtelif dergilerde şiirleri de yayınlanan Adem Erdoğan'ın yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar da var. Bir Edebiyat Dergisi'nin Yayın Koordinatörlüğü görevini gönüllü olarak yürüten Adem Erdoğan, edebiyatı ve haberi hayatının önemli bir parçası olarak görüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım