SON DAKİKA

Magazin

Kurşun dizisi ne zaman? Hangi günler oynuyor? Hangi kanalda başlıyor?

Kurşun dizisinin ne zaman ve hangi günler oynadığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı soruları yanıt buldu.

4 Aralık 2019 13:19
Kurşun dizisi ne zaman? Hangi günler oynuyor? Hangi kanalda başlıyor?

Final kararı alan Kurşun dizisinin 7. Bölümü yayınlanacak. Kurşun dizisinin yayın günü ve ayrıntıları merak edilmeye devam ediyor. Kurşun dizisi ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Kurşun dizisi hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? Soruları yanıt arıyor. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun paylaştığı, oyuncuları arasında Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya ve Seda Akman’ın olduğu Kurşun dizisinin yayın günü ve ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

KURŞUN DİZİSİ NE ZAMAN VE HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Kurşun dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin 7. Bölümü seyirci ile buluşacak.

KURŞUN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ÇEKİM YERLERİ NERESİ?

KURŞUN DİZİSİ HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Kurşun dizisi Fox TV kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizinin 6. Bölüm özeti ve ardından yeni ve son bölümü ekranlara gelecek.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım