SON DAKİKA

Magazin

Kuruluş Osman ne zaman? Hangi günler, hangi kanalda oynuyor?

Kuruluş Osman dizisinin ne zaman ve hangi günler yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.

4 Aralık 2019 12:50
Kuruluş Osman ne zaman? Hangi günler, hangi kanalda oynuyor?

Bu hafta 3. Bölümü ile ekranlara gelecek Kuruluş Osman dizisinin son ve yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Kuruluş Osman dizisinin yayın günü ve ayrıntıları ise dizi severler tarafından çok merak ediliyor. Kuruluş Osman dizisi ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? Kuruluş Osman hangi kanalda ve saat kaçta başlayacak? Soruları yanıt arıyor. Burak Özçivit’in başrolde oynadığı, oyuncu kadrosunda Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, Alma Terzic, Buse Arslan Akdeniz, Aslıhan Karalar ve Özge Törer’in olduğu Kuruluş Osman dizisine dair merak edilenler haberimizde cevap buluyor.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ NE ZAMAN VE HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Kuruluş Osman dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba günü yayınlanacak. Dizinin yeni ve son bölümü olan 3. Bölümü seyirci ile buluşacak ve Kuruluş Osman heyecanı kaldığı yerden devam edecek.

KURULUŞ OSMAN OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ KİM? GERÇEK ADLARI NE?

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Kuruluş Osman dizisi ATV kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizinin 2. Bölümünden özet sahneler, ardından 3. Yeni bölümü dizi severlerin beğenisine sunulacak.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ÇEKİM YERLERİ NERESİ?

İlgili Haberler

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım