SON DAKİKA

Magazin

Manuş Baba, şarkılarıyla İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerini coşturdu

Ünlü şarkıcı Manuş Baba, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bahar Şenliği organizasyonunda çıktığı konserde sevilen şarkılarını seslendirdi.

3 Mayıs 2019 12:56
Manuş Baba, şarkılarıyla İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerini coşturdu

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, ünlü şarkıcı Manuş Baba'yı ağırladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Bahar Şenliği, Tınaztepe'de yapılırken şenlik, Manuş Baba'nın konseriyle başladı. Amfi tiyatroda toplanan 9 bini aşkın Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisi, Manuş Baba'nın şarkılarıyla eğlendi. Konsere rektör yardımcısının yanı sıra öğretim görevlileri de katıldı. 

Manuş Baba Dokuz Eylül Üniversitesi konseri

ZAKKUM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KONSERİ

Dokuz Eylül Üniversitesi 2019 Bahar Şenliği, 3 Mart 2019'da Zakkum grubunun konseriyle devam edecek. Konser, 20.30'da başlayacak.

Öte yandan festival kapsamında Ampute Futbol maçı gösterisi ve çeşitli yarışmalar yapılacak. 10 Mayıs tarihinde ise Üniversiteler arası dans festivali gerçekleştirilecek. 

İzmir'le ilgili tüm haberleri, sondakikaizmir.com'dan takip edebilirsiniz...

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım