SON DAKİKA

Magazin

Masterchef Suna Aydın kimdir? Kocası / eşi kim? Nasıl elendi?

Masterchef’te yarışan Suna Aydın’ın kim olduğu, kocası / eşine dair bilgiler ve yarışmadan nasıl elendiği ortaya çıktı.

3 Aralık 2019 17:40
Masterchef Suna Aydın kimdir? Kocası / eşi kim? Nasıl elendi?

Suna Aydın, Masterchef Türkiye’nin en dikkat çeken yarışmacılarından biriydi. Yasin Obuz’la girdiği polemiklerle hatırlanan ve geçtiğimiz haftalarda yarışmadan elenerek hayranlarına büyük şok yaşatan Suna Aydın’ın hayatına ilişkin detaylar merak ediliyor. Masterchef Suna Aydın kimdir? Suna Aydın’ın kocası / eşi kim? Suna Aydın nasıl elendi? Soruları cevap arıyor. Masterchef Türkiye’de finalist olması beklenen ve sanatçı Demet Akalın’ın da desteklediği isim olarak bilinen Suna Aydın hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF SUNA AYDIN KİMDİR?

Masterchef Türkiye’de yarışan Suna Aydın 1986 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul’a taşınan ve aşçılık eğitimleri alan Suna Aydın’ın Batın adını verdiği bir oğlu var. Farklı mekanlarda ve mutfaklarda çalışan Suna Aydın, bir çok restoran ve markaya danışmanlık da verdi. Aşçılık ve pastalık alanlarında uzmanlaşan Suna Aydın, İstanbul’da Sual Restaurant adlı mekanını açtı.

MASTERCHEF SUNA AYDIN’IN KOCASI / EŞİ KİM?

10 yaşında oğlu bulunan Masterchef Suna Aydın’ın eşine dair bir paylaşımı bulunmuyor. Suna Aydın’ın eşinden boşandığı bilgisi paylaşılıyor.

MASTERCHEF MEHMET YALÇINKAYA'NIN SOL ELİNE VE PARMAKLARINA NE OLDU?

MASTERCHEF SUNA AYDIN NASIL ELENDİ?

Elendiği hafta Kıvanç Ermiş, Yasin Obuz ve Batuhan Bayır ile potaya giren Suna Aydın, potadan çıkamayarak Masterchef Türkiye’den elendi.

MASTERCHEF 2018 ŞAMPİYONU / KAZANANI / BİRİNCİSİ KİMDİR? ADI NEDİR?

İlgili Haberler

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım