SON DAKİKA

Mektup Bırakıp Yatağın Altına Saklanan Eşine, Hayatının Dersini Verdi

Eşinin kendisine bağlılığını öğrenmek isteyen kadın, ayrılık mektubu yazıp saklandı ancak yaşadıkları, hayatının en büyük derslerinden biri oldu.

16 Kasım 2018 23:39
1 İngiltere’de yaşanan bir olay, eşinin sevgisini test etmeye çalışan kadının düştüğü durumu gözler önüne serdi. Yaşları 37 olan çift, mutlu bir evlilik sürüyordu. Sophia isimli kadın, etrafında gelişen aldatma vakalarının ardından eşinin sadakatini sorgulamak için bir test uygulamaya karar verdi ve aklındaki planı harekete geçirdi.

İngiltere’de yaşanan bir olay, eşinin sevgisini test etmeye çalışan kadının düştüğü durumu gözler önüne serdi. Yaşları 37 olan çift, mutlu bir evlilik sürüyordu. Sophia isimli kadın, etrafında gelişen aldatma vakalarının ardından eşinin sadakatini sorgulamak için bir test uygulamaya karar verdi ve aklındaki planı harekete geçirdi.

2 Gün içinde çalışırken mektup yazmaya karar verdi. Tahmin edilebileceği üzere bu mektup, bir ayrılık mektubuydu.

Gün içinde çalışırken mektup yazmaya karar verdi. Tahmin edilebileceği üzere bu mektup, bir ayrılık mektubuydu.

3 Sophia, mektupta aralarındaki ilişkinin sona erdiğini, sadakatsiz olduğunu öğrendiğini ve artık kendisiyle yaşamak istemediğini ifade etti. Sonuna da boşanma işlemlerini en kısa sürede başlatacağını ekledi. Sophia, mektubu yatağın üzerine bıraktıktan sonra yatağın altına girerek eşi Michael’ı beklemeye başladı.

Sophia, mektupta aralarındaki ilişkinin sona erdiğini, sadakatsiz olduğunu öğrendiğini ve artık kendisiyle yaşamak istemediğini ifade etti. Sonuna da boşanma işlemlerini en kısa sürede başlatacağını ekledi. Sophia, mektubu yatağın üzerine bıraktıktan sonra yatağın altına girerek eşi Michael’ı beklemeye başladı.

4 Michael, eve girdiğinde eşine seslenerek onu bulmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

Michael, eve girdiğinde eşine seslenerek onu bulmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

5 Yatak odasına giren Michael, mektubu gördüğünde sesli biçimde okumaya başladı ve eline telefonu aldı. Sophia, eşinin kendisini aradığını zannedip gülümsemeye başlarken Michael’in arkadaşını aradığını fark etti. Michael, telefonda kahkaha attı ve evlilikten sonunda kurtulduğunu, Sophia’nın kendisini sonunda terk ettiğini söyledi. Mektubu eline alan Michael, bir şeyler karalayıp tekrar yatağın üzerine bıraktı.

Yatak odasına giren Michael, mektubu gördüğünde sesli biçimde okumaya başladı ve eline telefonu aldı. Sophia, eşinin kendisini aradığını zannedip gülümsemeye başlarken Michael’in arkadaşını aradığını fark etti. Michael, telefonda kahkaha attı ve evlilikten sonunda kurtulduğunu, Sophia’nın kendisini sonunda terk ettiğini söyledi. Mektubu eline alan Michael, bir şeyler karalayıp tekrar yatağın üzerine bıraktı.

6 Evliliğinin bitmesi nedeniyle gözyaşlarını tutamayan kadın, eşinin evden gitmesini yatağın altında bekledi. Michael’in evden ayrılmasının ardından Sophia, yatağın üzerinde duran mektubu okumaya başladı. Michael, şunları yazmıştı:

Evliliğinin bitmesi nedeniyle gözyaşlarını tutamayan kadın, eşinin evden gitmesini yatağın altında bekledi. Michael’in evden ayrılmasının ardından Sophia, yatağın üzerinde duran mektubu okumaya başladı. Michael, şunları yazmıştı:

7

"Sevgili karım, sana olan sadakatimi kanıtlamak istiyorsan, bir sonraki testte yatağın altına girdiğinde ayaklarının gözükmediğinden emin ol. Ben markete gidiyorum, birazdan eve dönerim."

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım