SON DAKİKA

İzmir

Menderes'teki skandal dans sonrası karar çıktı

İzmir'in Menderes ilçesinde geçtiğimiz günlerde sünnet çocuğunun önündeki dans gündem olmuştu. Gözaltına alınan 6 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

7 Ekim 2019 16:42
Menderes'teki skandal dans sonrası karar çıktı

İzmir'in Menderes ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir sünnet düğünündeki twerk dansı gündemi sarsmıştı. Küçük çocuğun karşısında oynayan kadının dansı sosyal medyada büyük tepki toplamış ve savcılık bu görüntülerin ardından harekete geçmişti.

MENDERES SÜNNET DÜĞÜNÜ

Soruşturma başlatılan olayda çocuğun annesi, babası ve amcasının yanı sıra 3 dansöz de gözaltına alınmıştı. Haklarında işlem yapılan 6 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Çocuğun anne, baba ve amcası hakkında 3 farklı suçlamada bulunulmuş ve bunlardan birisi "cinsel taciz" suçlaması olmuştu. 7 yaşındaki sünnet çocuğuyla ilgili ise koruma kararı çıkarılmıştı.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım