SON DAKİKA

Sağlık

Menemen’de sağlık çalışanları tiyatro sahneledi

İzmir Menemen İlçe Sağlık Müdürlüğü ekibi tiyatroda da başarılı olduğunu gösterdi.

7 Mayıs 2019 22:03
Menemen’de sağlık çalışanları tiyatro sahneledi

İzmir Menemen İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları, gençlerin teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için tiyatro oyunu sahneledi.

OYUNU MENEMEN İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI SAHNELEDİ

Menemen İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları tarafından sahnelenen “Gençler; Hayata Bilgisayarlarla, Cep Telefonuyla Değil, Tiyatroyla Bağlanın” adlı tiyatro oyunu, gösteriyi izleyen İzmir Menemenliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Menemen İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları tarafından sahneye konan tiyatro oyununu izleyenler, oyunu kahkahalarla takip etti. Menemenliler, oyunun eğlenceli olduğu kadar bilgilendirici de olduğunu söyledi.

İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BEDİHA SALNUR’DAN TEKNOLOJİ VURGUSU

İzmir Menemen Kültür Merkezi’nde sahnelenen tiyatroya, İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan Bayrakcı, Menemen İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşe Alkurt ile İzmir ve Menemen’de görev yapan sağlık çalışanları ve öğrenciler katılım sağladı. Sağlık kurumlarının ve çalışanlarının konu edindiği tiyatro oyunu izleyicilerin eğlenceli zaman geçirmesini sağladı. Tiyatro gösterisinin ardından oyunda yer alan sağlık çalışanlarını kutlayan İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, gençlerin tiyatro gibi sanatsal faaliyetlerle sosyalleşmesine, bilgisayar ve cep telefonu gibi hayatı kolaylaştıran aygıtların amacına uygun kullanılmasına ve teknoloji bağımlılığına dönüşmemesine vurgu yaptı.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım