SON DAKİKA

Magazin

Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, Arda Turan ve eşiyle yemekte buluştu

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan ile akşam yemeğinde buluştu.

12 Ekim 2019 19:32
Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, Arda Turan ve eşiyle yemekte buluştu

Şarkıcı Mustafa Ceceli ve Selin İmer çifti, yakın dostları futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti ile akşam yemeği yedi. Birlikte yemek yiyip uzun süre sohbet eden çiftler, mekan çıkışında soruları yanıtladı. Muhabirlerin bir sorusuna cevap veren ünlü çiftler, bu dostluğun herkese örnek olmasını istedi.

MUSTAFA CECELİ VE ARDA TURAN YEMEK AYIRMIYOR

Muhabirler, Selin İmer’e ve Aslıhan Doğan’a, Mustafa Ceceli’nin ve Arda Turan’ın evde yemek ayırıp ayırmadığını sordu. Mustafa Ceceli’nin hiç yemek ayırmadığını söyleyen Selin İmer, Ceceli’nin seçici olmadığını, güzel olan her yemeği yediğini söyledi. Futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, Arda Turan’ın da yemek seçmediğini, sağlıklı beslenmesi gerektiğinden dolayı Arda’ya her zaman dikkatli yemek hazırladıklarını söyledi.

DOSTLUK HERKESE ÖRNEK OLSUN

Popüler bir mekanda buluşarak birlikte akşam yemeği yiyen Mustafa Ceceli-Selin İmer ve Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, bulundukları mekanda keyifli zaman geçirdiler. Çıkışta muhabirlerin sorularını cevaplayan ünlü çiftler, dostluklarının herkese örnek olması gerektiğini söyleyerek mekandan ayrıldılar.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım