SON DAKİKA

İzmir

Mustafa İduğ’dan Bornovalılara çağrı

İzmir Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornovalılara seslenerek, “İlçemizin geleceğini hep beraber planlayalım” dedi.

11 Temmuz 2019 19:18
Mustafa İduğ’dan Bornovalılara çağrı

İzmir Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bornova’nın geleceği için harekete geçti. Bornova’da yapılacak projelerden, çevre düzenlemelerine birçok başlıkta hizmet üretmek için Bornova halkına seslenen Başkan İduğ, yapılacak hizmetlerin belirlenmesi ve Bornova’nın geleceği adına planlamanın yapılması için öneri ve isteklerin kendilerine iletilmesini istedi.

BORNOVA’DA ORTAK AKIL HAREKETİ

Bornova’nın 5 yıllık strateji planlarını hazırlayan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, bu stratejilerin hazırlanmasında ortak aklın öne çıkacağını ve Bornova halkının belirleyici olacağını söyledi. Bornova’da muhtarları, akademisyenleri ve Sivil Toplum Kuruluşları’nı düzenleyecekleri toplantılarla dinleyeceklerini söyleyen Başkan İduğ, eğitim, kültür, spor ve turizm gibi konular başta olmak üzere yol haritalarını belirleyeceklerini, 500 bin Bornovalıdan görüş ve önerilerini alarak Bornova’nın geleceğini planlayacaklarını söyledi. Bornova’da her gün 1 milyon kişinin gününü geçirdiğini kaydeden Başkan Mustafa İduğ, sadece Bornova’da oturanların değil, Bornova’dan geçen, Bornova’da çalışan her İzmirlinin de görüşlerini almak istediklerini söyledi.

ANKET ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Bornova’nın 5 yıllık strateji planları için belediyenin kurumsal sitesinde anket çalışması başlattıklarını kaydeden Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, sosyal medyayı da etkin şekilde kullanarak duyurular yaptıklarını kaydetti ve vatandaşların, görüşlerini anket aracılığı ile paylaşmalarını istedi. Bornova ile ilgili kültür, turizm, çevre, spor gibi birçok başlıkta sorular hazırladıklarını söyleyen Başkan İduğ, Bornova’nın en önemli sorunlarını ve önceliklerini belirlemek için anket çalışmasının süreceğini söyledi.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım