SON DAKİKA

Güncel

Narlıdere Deniz Festivali’nde deniz temizliği yapıldı

İzmir Narlıdere Belediyesi organize edilen Narlıdere Deniz Festivali’nin ikinci gününde Sahilevleri’nde kıyı ve deniz temizliği yapıldı.

7 Eylül 2019 20:19
Narlıdere Deniz Festivali’nde deniz temizliği yapıldı

İzmir’in Narlıdere ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali ikinci gün etkinlikleri ile devam ediyor. Narlıdere Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde Sahilevleri bölgesinde deniz ve kıyı temizliği yapıldı. Gönüllü dalgıçlar Balıkçı Barınağı’ndan denize daldı ve deniz temizliği yaptı.

NARLIDERE DENİZ FESTİVALİ DEVAM EDİYOR

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in de katıldığı Narlıdere Deniz Festivali deniz ve kıyı temizliği etkinliğine, STK’lardan temsilciler ve çok sayıda Narlıdereli vatandaş da katıldı. Gönüllü dalgıçların deniz temizliği yaptığı etkinlikte, Başkan Engin ve beraberindekiler de kıyı temizliği yaptı.

Narlıdere Deniz Festivali 2. Gün

9 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI YARIŞLARI YAPILACAK

Denizlerin ve çevrenin temiz kalması için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydeden Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Narlıdere Deniz Festivali’nin bir farkındalık festivali olduğunu, deniz ve çevre temizliğine dikkat çekmek istediklerini ve bu konularda bir ses vermeye gayret ettiklerini dile getirdi. Amaçlarının, daha temiz ve yaşanılabilir bir dünyayı herkese göstermek olduğunu kaydeden Başkan Engin, temizlik etkinliğine katılan Narlıderelilere teşekkür ettiğini dile getirdi. Narlıdere Deniz Festivali’nde 9 Eylül Kurtuluş Kupası Yelken Yarışları da yapılacak.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım