SON DAKİKA

İzmir

Norm Ender'in Barış Pınarı Harekatı mesajı gündem yarattı

İzmirli rap sanatçısı Norm Ender'in Barış Pınarı Harekatı ile ilgili gönderdiği tweet, 140 binden fazla beğeni topladı.

12 Ekim 2019 16:28
Norm Ender'in Barış Pınarı Harekatı mesajı gündem yarattı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine yönelik operasyonları başarıyla devam ederken İzmirli rap sanatçısı Norm Ender'in mesajı alkış topladı. Son dönemde çıkardığı şarkıyla gündem yaratan Norm Ender, "Savaşı değil ülkemizi seviyoruz." dedi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Norm Ender, şu ifadeleri kullandı:

"BarışPınarıHarekatı’nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz!”

Norm Ender’in bu paylaşımı 140 binden fazla beğeni ve 20 bin retweet alırken son dönemin en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Norm Ender'in Barış Pınarı Harekatı mesajı gündem yarattı

Norm Ender ismiyle bilinen Ender Eroğlu, 1985 yılında Bornova'da doğdu. 2004 yılında Akademi Türkiye programına katılan Norm Ender, bir dönem İstanbul'a gitti ancak yeniden İzmir'e döndü. Birçok şarkısı bulunan Norm Ender, kısa süre önce "Mekanın sahibi" isimli şarkısıyla yeniden ismini hatırlattı.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım