SON DAKİKA

Kültür Sanat

Nükhet Duru İzmir Konseri 11 Eylül’de Seferihisar’da

İzmir Seferihisar’da düzenlenecek olan Nükhet Duru İzmir Konseri, 11 Eylül Çarşamba günü 20.30’da İzzet Gül Stadyumu’nda yapılacak.

10 Eylül 2019 15:58
Nükhet Duru İzmir Konseri 11 Eylül’de Seferihisar’da

Ünlü sanatçı Nükhet Duru İzmir Seferihisar’da konser verecek. Gösteri ve eğlence dünyasının 1970’lerden bu güne en önemli isimleri arasında yer alan Nükhet Duru, 11 Eylül Çarşamba günü Seferihisar’da dinleyicilerine müzik ziyafeti yaşatacak. Seferihisar Belediyesi’nin organizesi ile saat 20.30’da Seferihisar İzzet Gül Stadyumu’nda başlayacak ve ücretsiz olacak konser, Seferihisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında yapılacak.

Nükhet Duru Konseri 2019

NÜKHET DURU KONSERİ ÜCRETSİZ

Seferihisar’ın düşman işgalinden kurtuluşu etkinliklerine konuk olacak Nükhet Duru, konser etkinliğine imza atacak. Seferihisar Kurtuluş Şenliği hakkında açıklamalarda bulunan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, her yıl 11 Eylül’de kurtuluş coşkusunu yaşadıklarını, bu yıl Nükhet Duru konseri ile bu coşkuyu tazeleyeceklerini dile getirdi. Nükhet Duru’nun Türkiye’nin büyük yorumcuları arasında yer aldığını kaydeden Başkan Yetişkin, ücretsiz verdikleri konseri büyük bir keyifle dinleyeceklerini kaydetti.

Nükhet Duru Konseri 2019

NÜKHET DURU KONSERİ NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser/Etkinlik Adı: Seferihisar Nükhet Duru Konseri
  • Konser/Etkinlik Tarihi ve Saati: 11 Eylül Çarşamba / 20.30
  • Konser/Etkinlik Yeri: Seferihisar İzzet Gül Stadyumu
  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım