SON DAKİKA

Magazin

FOX'ta yayınlanan Savaşçı dizisi nerede çekiliyor? 2019 set çekim yerleri

Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’nın 2019 yılı çekimlerinin nerede yapıldığı ve set çekim adresleri ortaya çıktı.

10 Kasım 2019 16:38
FOX'ta yayınlanan Savaşçı dizisi nerede çekiliyor? 2019 set çekim yerleri

Pazar akşamları dizi severleri ekran başına kilitleyen ve reyting ölçümlerinde her hafta üst sıralarda çıkan Savaşçı dizisi, çekim yerleri ile de merak edilmeye devam ediyor. Savaşçı nerede çekiliyor? 2019 set çekim yerleri neresi? Sorularını soran dizi takipçileri, başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Müjde Uzman’ın rol aldığı Savaşçı dizisi ile ilgili çekim ayrıntılarını öğrenmek istiyor. Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı, Kılıç Timi adıyla bilinen Bordo Berelilerin hikayesine odaklanan Savaşçı dizisinin çekildiği yerler ve setlerin kurulduğu şehirler haberimizde cevap buluyor.

SAVAŞÇI DİZİSİ ESKİŞEHİR’DE ÇEKİLİYOR

Fox TV’nin reyting rekortmeni dizisi Savaşçı, başta Eskişehir, Ankara ve Konya olmak üzere, Türkiye’nin farklı bölgelerinde ve şehirlerinde çekiliyor. Savaşçı dizisinin dağ çekimlerinin Konya’da ve Ankara’da, diğer çekimlerinin ise Eskişehir’de yapıldığı biliniyor. Özellikle bu 3 şehrimize set kuran Savaşçı dizisi yapım ekibi, yoğun olarak Eskişehir ilimizde kurulan setlerde çekimler yapıyor.

SAVAŞÇI DİZİSİ ÇEKİM YERİ 2019

Dizide Şırnak’ta görevli timin yaşadıkları ekranlara taşınıyor ancak çekimler Güneydoğu Bölgemizde yapılmıyor. İç Anadolu Bölgemizde yapılan çekimlere katılan Kılıç Timi, başta Eskişehir ilimizde, daha sonra Konya ve Ankara’da kurulan platolarda senaryoda yer alan sahneleri çekiyor. Dizide ayrıca sadece bu 3 ilimiz değil, Anadolu’nın farklı illerinde de setler kuruluyor. Geçtiğimiz bölümlerde dizide gösterilen Dumlupınar Şehitliği Kütahya’da bulunuyor.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım