SON DAKİKA

İzmir

Seferihisar Mandalina Şenliği 2019 17 Kasım’da yapılacak

İzmir Seferihisar’da Mandalina Şenliği düzenlenecek. 17 Kasım 2019 Pazar günü yapılacak Seferihisar Mandalina Şenliği herkese açık ve katılım ücretsiz.

8 Ekim 2019 16:14
Seferihisar Mandalina Şenliği 2019 17 Kasım’da yapılacak

İzmir Seferihisar Belediyesi tarafından, Seferihisar mandalinasının tanıtımı için düzenlenecek Seferihisar Mandalina Şenliği 2019 programı, bu yıl 20. kez yapılacak. 17 Kasım 2019 Pazar günü gerçekleşecek Seferihisar Mandalina Festivali, Seferihisar Çarşı Meydanı’nda, saat 12.00 ile 23.00 arasında yapılacak. Seferihisar Çarşısı’nda kurulacak stantlarda çeşitli dans gösterileri, aktivite ve etkinlikler gerçekleşecek.

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ DÜZENLEYECEK

Seferihisar Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Mandalina Şenliği, 20. kez kapılarını açacak. 17 Kasım’da yapılacak şenlik kapsamında mandalina ve yöresel ürün stantları kurulacak. Şenlik kapsamında ayrıca tadım stantları da yer alacak. Etkinliklerde dans gösterileri, müzik dinletileri ve gezi aktivitelerinin de yapılması planlanıyor. Şenlikte Seferihisar mandalinası tanıtılacak.

SEFEREHİSAR MANDALİNA ŞENLİĞİ PROGRAMI

  • Etkinlik adı: 20. Seferihisar Mandalina Şenliği 2019
  • Düzenleyen: İzmir Seferihisar Belediyesi
  • Tarih/Saat: 17 Kasım 2019 Pazar / 12.00 – 23.00
  • Etkinlik yeri: Seferihisar Çarşı Meydanı
  • Etkinlik notu: Halka açık ve ücretsiz
  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım