SON DAKİKA

Güncel

Şehinşah İzmir Fuarı 2019 konseri ne zaman

Ünlü rap sanatçısı Şehinşah'ın 2019 İzmir Fuarı'nda vereceği konserle ilgili tüm detaylar belli oldu.

7 Eylül 2019 13:29
Şehinşah İzmir Fuarı 2019 konseri ne zaman

Şehinşah İzmir Fuar Konseri başlıyor! Rap dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra tanınan bir isim haline gelen Şehinşah, İzmir Fuarı'nda sahneye çıkacak. Şehinşah'ın İzmir'deki konseriyle ilgili tüm detaylar belli oldu.

ŞEHİNŞAH İZMİR 2019 KONSERİ NE ZAMAN

Şehinşah'ın İzmir Fuarı'ndaki konseri, 8 Eylül'de başlayacak. Saat 21.00'de başlayacak konser, Rock&More konserleri kapsamında, 3 Nolu Hol Önü'nde düzenlenecek. Şehinşah, Rock&More sahnesinde konser verecek ilk isim olacak. Konser, halka açık ve ücretsiz olacak. Fuar'a girmek için ücret ödeyen herkes, konseri ücretsiz bir şekilde takip edebilecek.

Şehinşah İzmir Fuarı 2019 konseri ne zaman

ŞEHİNŞAH 9 YAŞINDAN BERİ RAPLE İLGİLENİYOR

Şehinşah lakabıyla tanınan Ufuk Yıkılmaz, 1986 tarihinde Erzincan'da doğdu. 9 yaşından beri rap yapan Şehinşah, daha önce 7 albüm çıkardı. Şehinşah, rap dünyasının en çok tanınan isimlerinden biri olarak göze çarpıyor.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım