SON DAKİKA

Güncel

Selçuk Belediyesi, SELBİM projesini hayata geçirdi

Selçuk Belediyesi, vatandaşların direkt olarak belediye ile irtibat kurabileceği SELBİM projesini hayata geçirdi.

11 Temmuz 2019 13:19
Selçuk Belediyesi, SELBİM projesini hayata geçirdi

Selçuk Belediyesi'nde SELBİM dönemi başlıyor. Başkan Filiz Cetiroğlu Sengel'in projeleri arasında bulunan ve Selçukluların problemlerinin en hızlı şekilde çözülmesi amacıyla hazırlanan SELBİM projesi, hayata geçti. Selçuk Belediyesi tarafından belirlenen 0533-814-33-47 numaralı Whatsapp hattına gönderilecek tüm istek, öneri ve şikayetler kısa süre içinde cevaplanacak. Whatsapp hattının yanı sıra 444-8-892 numaralı hat da vatandaşlara hizmet verecek. Vatandaşlar, bu hattı kullanarak dilek ve isteklerini Selçuk Belediyesi'ne iletebilecek. 

TÜM MESAJLARI BAŞKAN DA GÖREBİLECEK

Whatsapp hattını Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu da takip edecek. Böylece vatandaşların tüm istekleri, direkt olarak Başkan'a ulaşacak. Whatsapp hattına vatandaşlar haftanın her günü 24 saat boyunca ulaşabilecek ve isteklerini iletebilecek. SELBİM, vatandaşlar ile Selçuk Belediyesi arasında iletişim ağını kuvvetlendirecek. SELBİM'de vatandaşlar, Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel'e de ulaşabilecek. Hatta yapılacak her başvuruyla ilgili ayrıntılı bilgi verilerek vatandaşların bilgilenmesi sağlanacak. Selçuklu vatandaşlar, telefon hatlarının yanı sıra belediyenin resmi internet sitesinde yer alan mail adreslerinden de Selçuk Belediyesi'ne ulaşabilecek. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Sengel, bu projeyle birlikte Selçuk Belediyesi ile Selçuklu vatandaşların artık daha yakın olacağını dile getirerek projenin uzun yılllar Selçuklulara hizmet edeceğini belirtti.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım