SON DAKİKA

Magazin

Selin Ciğerci, telefon uygulamasıyla yeniden erkek oldu

Cinsiyet değiştiren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, son günlerin modası olan ''cinsiyet değiştirme'' uygulamasını kullanarak yeniden ''erkek'' haline büründü.

24 Mayıs 2019 17:24
Selin Ciğerci, telefon uygulamasıyla yeniden erkek oldu

Son dakika İzmir... Cinsiyet değiştrme ameliyatı sonrası kadın olan ve sosyal medyada yüz binlerce takipçisi olan Selin Ciğerci, son dönemde moda olan "cinsiyet değiştirme" uygulamasını tiye aldı.  Selin Ciğerci, uygulamayı kullanarak tekrar "erkek" haline büründü. Selin Ciğerci'nin bu fotoğrafı gündem yarattı.

"Ben çok merak etmiyordum ama siz görün diye yaptım." diyen Ciğerci, olumlu-olumsuz birçok tepki aldı. 

Selin Ciğerci erkek hali

SELİN CİĞERCİ KİMDİR? 

Sosyal medyada Bebek Okan ismiyle ünlenen Selin Ciğerci, yaklaşık 4 yıl önce geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın oldu. Verdiği röportajda yüzünde hiç estetik olmadığını belirten Ciğerci, silikon taktırdığını ve cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu söylemişti. Ailesinin ameliyat olmasını istemediğini, bu yüzden evden ayrıldığını söyledi. 

Selin Ciğerci'nin cinsiyet değiştirmeden önceki hali

Selin Ciğerci, daha önce beraber olduğu kişiler arasında belediye başkanları ve milletvekillerinin de olduğunu söylemiş ancak isimlerini vermemişti. 

ŞİMDİ FUTBOLCU GÖKHAN ÇIRA İLE BERABER

Selin Ciğerci'yle beraber olan futbolcu Gökhan Çıra ise kısa süre önceye kadar Diyarbekirspor'da forma giymekteydi. Selin Ciğerci ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından kulüpten ayrılması istenen Gökhan Çıra, şu anda herhangi bir kulüpte futbol oynamıyor.

Selin Ciğerci ve sevgilisi Gökhan Çıra
  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım