SON DAKİKA

İzmir

Sevgili Geçmiş hangi gün oynuyor, ne zaman

Sevgili Geçmiş dizisinin yeni bölümüne kısa süre kala dizinin hangi gün ve ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor.

13 Kasım 2019 17:54
Sevgili Geçmiş hangi gün oynuyor, ne zaman

Çekimleri İzmir'de süren Sevgili Geçmiş dizisi, bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Ünlü isimlerin rol aldığı yapımın başlama saatine yaklaşılırken dizinin hangi gün, ne zaman ve hangi kanalda yayınlandığı merak konusu oldu. Dizinin takipçileri, arama motorunu kullanarak "Sevgili Geçmiş hangi gün oynuyor?" ve "Sevgili Geçmiş ne zaman" aramalarını yapmaya başladı. Sevgili Geçmiş dizisiyle ilgili tüm detaylara, haberimizden ulaşabilirsiniz.

SEVGİLİ GEÇMİŞ DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Sevgili Geçmiş hangi gün oynuyor, ne zaman

SEVGİLİ GEÇMİŞ HANGİ GÜN, NE ZAMAN?

Sevgili Geçmiş dizisi, Star TV'den ekranlara geliyor. Dizi Cuma günleri, saat 20.00'de başlıyor. Dizide bu hafta fabrikanın yanması sonucu İpek zor durumda kalacak. Kenan ise fabrikayı yakan kişiyi bulmak için çalışacak. Cahide'nin cezaevinden çıkmasıyla birlikte Cemal Cahide'nin izini kaybedecek...

SEVGİLİ GEÇMİŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? GÜNEŞLİ BAHÇE NEREDE?

Sevgili Geçmiş hangi gün oynuyor, ne zaman

Dizinin yeni bölüm fragmanına, Star TV'nin resmi internet sitesine girdikten sonra "Diziler" alt başlığından ulaşabilir, diziyle ilgili birçok bilgiyi edinebilirsiniz.

İlgili Haberler

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım