SON DAKİKA

Teknoloji

The Sims 4, 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı

Dünyanın en sevilen oyunlarından The Sims 4, Origin tarafından 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılıyor.

22 Mayıs 2019 18:22
The Sims 4, 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı

Dünyanın en sevilen oyunlarından The Sims 4, kısa süreliğine ücretsiz oldu! Piyasa değeri 270 TL'yi bulan oyun, Origin tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Electronic Arts tarafından 2014 yılında satışa sunulan oyun, milyonlarca kişinin sevgilisi haline gelmişti.

Sanal dünyada oluşturulan insanın karakterini belirleyerek onu kontrol etme tabanlı oyunun ücretsiz olacağı haberi, oyunseverler tarafından sevinçle karşılandı.

ÜCRETSİZ THE SIMS 4 NASIL İNDİRİLECEK?

Origin'in resmi internet sitesine girdikten sonra hesabınıza giriş yapıp, daha sonra oyunu bularak "Get it Free" butonuna basmanız gerekiyor. Oyun, Origin kütüphanenize eklendikten sonra istediğin zaman oyunu bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım