SON DAKİKA

Teknoloji

Trendyol indirimleri ne zaman bitiyor 2019?

Trendyol, bir süredir reklamını yaptığı indirim kampanyasını başlatırken en çok merak edilen konulardan biri, indirimlerin ne zaman biteceği oldu.

10 Kasım 2019 17:57
Trendyol indirimleri ne zaman bitiyor 2019?

Türkiye'de ünlü e-ticaret sitelerinden Trendyol, indirim kampanyası başlattı. İlk saatlerinde yoğunluk nedeniyle kullanıcılar bir süre Trendyol uygulamasına ulaşmakta güçlük çekerken daha sonra yapılan işlemlerle birlikte satışlar yeniden başladı. 9 Kasım tarihinde başlayan indirimlerle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de, Trendyol indirimlerinin ne zaman sona ereceği oldu. Açıklamalara göre kampanya 3 gün sürecek. İşte detaylar...

Trendyol indirimleri ne zaman bitiyor 2019?

TRENDYOL İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BİTİYOR 2019?

9 Kasım 2019 Cumartesi günü başlayan Trendyol indirimleri, açıklamalara göre 11 Kasım 2019 Pazartesi günü sona erecek. 3 günlük süreçte, milyonlarca liralık alışveriş yapılması bekleniyor. Trendyol'un internet sitesinin yanı sıra, Play Market Store ve App Store'de de Trendyol'un uygulaması bulunuyor. İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar, bu uygulamaları akıllı telefonuna yükledikten sonra rahat bir şekilde alışveriş yapabiliyor.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım