SON DAKİKA

Emlak

Tunç Soyer, Uzundere'deki kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Uzundere'de yapımı devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde takip etti.

7 Mayıs 2019 14:06
Tunç Soyer, Uzundere'deki kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi

İzmir'de kentsel dönüşüm için çalışmalar tekrar başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Uzundere 2. etap çalışmalarını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı. Başkan Soyer'in Uzundere ziyaretine Genel Sekreteri ile belediye bürokratları da katıldı. 

Tunç Soyer

SOYER, UZUNDERE 1. ETAP'I DA ZİYARET ETTİ 

Uzundere'de teslim edilen konutları ve iş yerlerini de ziyaret eden Tunç Soyer, çevredekilerle sohbet etti. Uzundere 2. Etap için sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları da sürüyor. Projenin 2020 Mart ayında tamamlanması ve hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Tunç Soyer

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kentsel dönüşüm çalışmaları şu şekilde: 

  • Örnekköy: 3520 konut, 338 iş yeri yapılacak.
  • Gaziemir Aktepe-Emrez: 10 bin konut ve iş yeri yapılacak.
  • Ege Mahallesi: 300 konut, 728 iş yeri
  • Bayraklı, Ballıkuyu, Çiğli Güzeltepe: Toplamda 35 bin konut ve iş yeri yapılacak.

AZİZ KOCAOĞLU DA ZİYARET ETMİŞTİ 

İzmir'in eski Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, yerel seçim öncesi Uzundere'yi ziyaret etmiş ve kentsel dönüşüm yapılan yerlerde vatandaşlarla sohbet etmişti. 

İlgili Haberler

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım