SON DAKİKA

Güncel

Tunç Soyer, Yılın En İyi Yerel Yöneticisi seçildi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar Belediye Başkanlığı döneminde tiyatroya katkıları nedeniyle Yılın En İyi Yerel Yöneticisi seçildi.

14 Mayıs 2019 11:52
Tunç Soyer, Yılın En İyi Yerel Yöneticisi seçildi

Son dakika İzmir... İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Yılın En İyi Yerel Yöneticisi" seçildi.  Seferihisar Belediye Başkanlığı döneminde tiyatroya verdiği katkılar nedeniyle bu ödülü alan Tunç Soyer, düzenlenen Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri'nde ödülünü aldı. 

SOYER, İMAMOĞLU'NA SELAM GÖNDERDİ 

Ödülü almak için sahneye çıkan Tunç Soyer, "Her Şey Çok Güzel Olacak" sloganının ardından kendisine bu ödülü layık görenlere teşekkürlerini sundu. 

TUNÇ SOYER, SEFERİHİSAR'DA 2009 YILINDA BAŞKAN SEÇİLMİŞTİ 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2009 yılında Seferihisar Belediye Başkanlığına aday gösterdiği Tunç Soyer, 2 dönem boyunca Seferihisar'ı yönetmişti. "Sakin Şehir" hareketini Seferihisar'a getirerek dikkat çeken Soyer, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde de oyların %58,10'unu (1 milyon 549 bin) alarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Geceden fotoğraflar:

Tunç Soyer
Tunç Soyer
Tunç Soyer
Tunç Soyer
Tunç Soyer
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım