SON DAKİKA

Güncel

Uğur Dündar'ın hayatı belgesel oldu, ilk gösterim İzmir'de ücretsiz

Gazeteci Uğur Dündar'ın hayatı belgesel oldu. Belgesel, ilk olarak İzmir'de ücretsiz olarak gösterime girecek. Peki Uğur Dündar İzmir belgesel gösterimi nerede, ne zaman? İşte detaylar...

14 Mayıs 2019 10:51
Uğur Dündar'ın hayatı belgesel oldu, ilk gösterim İzmir'de ücretsiz

Ünlü gazeteci Uğur Dündar'ın hayatı, belgesel oldu. Sözcü Gazetesi muhabirlerinden Gökmen Ulu'nun hazırladığı "Uğur Dündar: Usta gazetecinin sıra dışı serüveni" isimli belgesel, ilk olarak İzmir'de gösterime girecek. Peki Uğur Dündar belgeseli, İzmir'de nerede, ne zaman başlayacak? Tüm detaylar, haberimizde... 

Uğur Dündar'ın İzmir Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gösterime girecek belgeseli, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00'de başlayacak Belgesel, ücretsiz olacak. 

Uğur Dündar İzmir

AHMED ADNAN SAYGUN SANAT MERKEZİ NEREDE? 

Konak ilçe sınırları içinde bulunan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Güzelyalı Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No: 1087'de bulunuyor. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne, aşağıdaki yöntemleri kullanarak ulaşabilirsiniz: 

  • Konak'tan 169 veya 554 numaraya binerek 
  • Buca'dan, 36, 72, 104 numaralı otobüslere binerek Konak'a, oradan 169 veya 554 ile Ahmet Adnan Sanat Merkezi'ne 
  • Bornova'dan metro ile Konak'a, oradan Ahmet Adnan Sanat Merkezi'ne 
  • Gaziemir'den 152 ile Konak'a, oradan Ahmet Adnan Sanat Merkezi'ne 
  • Karşıyaka'dan vapurla Konak'a, oradan Ahmet Adnan Sanat Merkezi'ne 
  • Fahrettin Altay'dan 12 numaraya binerek 

UĞUR DÜNDAR KİMDİR?

1943 İstanbul doğumlu olan Uğur Dündar, İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuş ve TRT'de çalışmaya başlamıştır. 19 yıl boyunca TRT'de çalışan Uğur Dündar, Show TV, Hürriyet Gazetesi, Kanal D, Star TV, Star Gazetesi, Sabah Gazetesi, ATV, CNN Türk, Milliyet ve Sözcü Gazetelerinde çalışmıştır. Kariyeri boyunca birçok ödülün sahibi olan Uğur Dündar'ın, 1975 yapımı "İşte Hayat" isimli bir belgeseli daha bulunmaktadır.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım