SON DAKİKA

Palermo Takımının Yeni Sahibi, Yaşantısıyla Lige Damga Vuruyor

İtalyan ekibi Palermo'nun hisselerini satın alarak başkanlığa geçen Baccaglini, tüm başkanlardan farklı bir portre çiziyor.

14 Kasım 2018 20:16
1 Bu sezon kümede kalmak için mücadele eden pembe siyahlı kulüpte, 15 yıldır başkanlık yapan Maurizio Zamparini istifa etmişti. 15 senede 36 tane teknik direktör değiştiren eski başkan Zamparini'nin görevi bırakmasının ardından genç işadamı Paul Baccaglini takımın bütün hisselerini alarak Palermo'nun yeni başkanı oldu.

Bu sezon kümede kalmak için mücadele eden pembe siyahlı kulüpte, 15 yıldır başkanlık yapan Maurizio Zamparini istifa etmişti. 15 senede 36 tane teknik direktör değiştiren eski başkan Zamparini'nin görevi bırakmasının ardından genç işadamı Paul Baccaglini takımın bütün hisselerini alarak Palermo'nun yeni başkanı oldu.

2 Televizyon dünyasından kulüp başkanlığına… İtalyan anne ve Amerikan babanın oğlu olarak doğan Baccaglini, tıpkı Acun Ilıcalı gibi kısa süre önce televizyon programcılığı yapıyordu.

Televizyon dünyasından kulüp başkanlığına… İtalyan anne ve Amerikan babanın oğlu olarak doğan Baccaglini, tıpkı Acun Ilıcalı gibi kısa süre önce televizyon programcılığı yapıyordu.

3 Tüm vücudunun dövme ile kaplı olması sebebiyle ilgi odağı olan Baccaglini, televizyon dünyasında da uç hareketleriyle dikkat çekiyordu.

Tüm vücudunun dövme ile kaplı olması sebebiyle ilgi odağı olan Baccaglini, televizyon dünyasında da uç hareketleriyle dikkat çekiyordu.

4 Genç başkan, aslında yıllar önce basketbol oynadı ancak daha sonra durumdan memnun olmayarak kariyerine son verdi.

Genç başkan, aslında yıllar önce basketbol oynadı ancak daha sonra durumdan memnun olmayarak kariyerine son verdi.

5 33 yaşındaki genç başkan, vücudundaki dövmeler ve renkli yaşamıyla dikkat çekiyor.

33 yaşındaki genç başkan, vücudundaki dövmeler ve renkli yaşamıyla dikkat çekiyor.

6

7

8

9

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım