SON DAKİKA

Ünlü Oyuncu ''Bekaret Benim İçin Önemli'' Deyip 9 Gün Sonra Hamile Kaldı

Game of Thrones'un ünlü oyuncusu Emilia Clarke'ın dublörlüğünü de yapan Rosie Mac, ''Bekaretimi koruyacağım'' sözünden 10 gün geçmeden hamile kaldı.

14 Kasım 2018 19:13
1 Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’ta başrol oyuncularından Emilia Clarke’ın dublörlüğünü yapan Rosie Mac, iddialı “bekaret” çıkışının ardından hamile kalınca sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’ta başrol oyuncularından Emilia Clarke’ın dublörlüğünü yapan Rosie Mac, iddialı “bekaret” çıkışının ardından hamile kalınca sosyal medyanın gündemine oturdu.

2 Mac, yaklaşık 6 ay önceye kadar bekardı ve evleninceye kadar cinsel deneyim yaşamama kararı almıştı. Ancak 21 yaşındaki Mac’in kaderi çoktan örülmüştü ve Josh Break isimli kişiyle tanıştı. Güzel kadının hayatı, o andan itibaren tamamen değişti.

Mac, yaklaşık 6 ay önceye kadar bekardı ve evleninceye kadar cinsel deneyim yaşamama kararı almıştı. Ancak 21 yaşındaki Mac’in kaderi çoktan örülmüştü ve Josh Break isimli kişiyle tanıştı. Güzel kadının hayatı, o andan itibaren tamamen değişti.

3 Mac, söylediklerinin üzerinden çok geçmeden yaşananlarla ilgili “Biliyorum, bu çok çılgınca. Ben ilk görüşte aşka inanmazdım ama Josh’ı gördüğümde aklım başımdan gitti. Onunla tanıştıktan sonra ruh eşim olduğunu anladım.” dedi.

Mac, söylediklerinin üzerinden çok geçmeden yaşananlarla ilgili “Biliyorum, bu çok çılgınca. Ben ilk görüşte aşka inanmazdım ama Josh’ı gördüğümde aklım başımdan gitti. Onunla tanıştıktan sonra ruh eşim olduğunu anladım.” dedi.

4 Birbirlerini Facebook’tan bulan Rose ile Josh, California’da yüz yüze görüştü ve 3. gün plaja gittiklerinde evlenmeye karar verdiler.

Birbirlerini Facebook’tan bulan Rose ile Josh, California’da yüz yüze görüştü ve 3. gün plaja gittiklerinde evlenmeye karar verdiler.

5 Çift, hemen evlenmeye karar verdi ve ailelerine bile haber vermeden hayatlarını birleştirdiler. Ardından da Rosie Mac, hamile olduğunu anladı.

Çift, hemen evlenmeye karar verdi ve ailelerine bile haber vermeden hayatlarını birleştirdiler. Ardından da Rosie Mac, hamile olduğunu anladı.

6 Çiftin tüm düşüncelerini değiştiren bu gelişmeler, toplam 9 günde gerçek oldu. Sevimli ikili, şimdi yakın zamanda kucaklarına alacakları bebeklerinin hayalini kuruyor.

Çiftin tüm düşüncelerini değiştiren bu gelişmeler, toplam 9 günde gerçek oldu. Sevimli ikili, şimdi yakın zamanda kucaklarına alacakları bebeklerinin hayalini kuruyor.

7

8

9

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım