SON DAKİKA

İzmir

Ünlü şarkıcı Ezhel, İzmir'de gözaltına alındı

Daha önce uyuşturucu kullanımını özendirme suçlamasıyla yargılanan Ezhel, İzmir'de gözaltına alındı.

2 Temmuz 2019 12:38
Ünlü şarkıcı Ezhel, İzmir'de gözaltına alındı

Ünlü şarkıcı, "Ezhel" lakaplı Sercan İpekçioğlu, geçtiğimiz günlerde çıktığı mahkemede 1 yıl 8 ay hapis cezası almış ancak cezası ertelenmişti. Konseri için Almanya'dan İzmir'e gelen Ezhel, burada gözaltına alındı. Daha önce uyuşturucu kullanımı özendirme suçundan yargılanan iki davadan beraat eden şarkıcı, havalimanına indikten kısa süre sonra yakalandı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Ezhel, konser vermek üzere mekana hareket etti. 

BAĞIRINCA GÖZALTINA ALINDI 

Ezhel'in neden gözaltına alındığıyla ilgili detaylar da ortaya çıktı. Ezhel'in 1 saat boyunca havalimanında alıkonulduğu, buna sinirlenen Ezhel'in bağırmaya başladığı, bu olayın ardından da gözaltına alındığı belirtildi. Ezhel'in, kısa süre sonra da serbest bırakıldığı ifade edildi. Öte yandan Ezhel'in konseri, sorunsuz bir biçimde tamamlandı. 

EZHEL'İN HAYATI 

Ünlü şarkıcı Ezhel, 1990'da Ankara'da doğdu. 2017 yılında ilk albümünü çıkaran Ezhel, büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Küçük yaşından itibaren müzikle uğraşan ve çeşitli müzik aletlerini kullanabilen Ezhel, albüm çıkarmadan önce 2008 yılında Keişan'la beraber çalıştı. Kariyeri boyunca birçok rap şarkıcısıyla birlikte düet yapan Ezhel, Freestyle King yarışmasında da şampiyon oldu. Ezhel, rap müziğin yanında raggae tarzı müzik de yapmaktadır. 

Mayıs 2018'de hakkında açılan "uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımını özendirme" suçundan yargılanan Ezhel, ilk duruşmada beraat etmişti. Ezhel'in hakkında 10 yıl hapis isteniyordu. 

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım