Abdül Batur Haberleri

Abdül Batur haberleri ve güncel Abdül Batur gelişmeleri, Abdül Batur ile ilgili tüm video, Abdül Batur fotoğrafları ve Abdül Batur haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


İzmir

İzmir'in Konak ilçesinde yapılması planlanan gökdelen projesinin iptali için Tunç Soyer harekete geçti.

Güncel

Bir yıllık emekleri göz doldurdu

Güncel

Ak Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş, Konak Belediyesi’nin 2022 bütçesinde katı atık bedeline zam yapılmama kararının uygulanmadığını iddia etti.

Güncel

İzmir Konak Belediyesi’nin meclis toplantısında Eren Bülbül filmi ’siyasi’ bulundu ve komisyona sunulmadı. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait...

Güncel

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un kim olduğu, Konak Belediyesi detayları ve hayatı haberimizde yanıt buluyor.

İzmir

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Gültepe’deki kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulundu ve güvence verdi.

İzmir

İzmir Konak Belediyesi, 1. Kadriye için projelendirilen çok amaçlı tesis için ilk kazmayı vurdu. Tesisin 500 günde tamamlanacağı bilgisi paylaşıldı.

İzmir

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Kordonboyu’ndaki kafe ve restoranları gezi, esnafa 3 ay daha işgaliye almayacaklarının müjdesini verdi.

İzmir

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Gültepe’de yapılan Toros Sosyal Tesisleri’ni ekibi ile birlikte denetledi ve iyi haberler verdi.

İzmir

İzmir'in Konak ilçesinde, Pasaport'ta yapılması beklenen gökdelen projesinin ruhsatı, ilk meclis toplantısında iptal edilecek.

İzmir

Konak Belediyesi, 7 Kasım 2019 Perşembe günü yapılacak Ata'ya Saygı Koşusu etkinliğiyle ilgili detayları açıkladı.

İzmir

Konak Belediye Meclisi'nde yer alan Ak Partili Nazlı Kurt, partisinden ayrıldı.