Kültürpark Haberleri

Kültürpark haberleri ve güncel Kültürpark gelişmeleri, Kültürpark ile ilgili tüm video, Kültürpark fotoğrafları ve Kültürpark haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


İzmir

İzmir'de bu yıl 8. kez gerçekleştirilen İzmir Tiyatro Festivali etkinlik programı belli oldu.

İzmir

İzmir Kültürpark’da başlayan ve Hatay’ın onur konuğu olduğu İzmir Gastronomi Festivali Lezzetli Kış Şöleni 2019 programına Buca da dahil oldu.

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi, farklı ülkelerde ses getiren 3 filmi ocak ayında İzmirliler için perdeye taşıyor. “Almanya Sıfır Yılı”, “Bir, İki,...

Güncel

91. İzmir Enternasyonal Fuarı giriş ücreti 2022 ne kadar, İzmir Fuarı ne zaman açılıyor, açılış tarihi 2022 nedir soruları yanıt...

İzmir

Hey Douglas İzmir konseri 2022 İzmir Kültürpark’ta 17 Haziran 2022 Cuma günü saat 18.30’da başlayacak.

Güncel

2. İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali 2022 programı etkinlikleri belli oldu. İzmir Film ve Müzik Festivali bilet sorularının yanıtı...

Güncel

Dans topluluğu Anadolu Ateşi İzmir gösterisi 2022 bilet fiyatları belli oldu. Anadolu Ateşi İzmir gösterisi 2022 Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak.

Güncel

Mor ve Ötesi grubu İzmir konseri 2022 Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak. Mor ve Ötesi konser bilet fiyatları 2022 belli oldu.

Güncel

Sanatçı Aynur Doğan İzmir konseri 2022 etkinliğinde şarkılarını seslendirecek. Konser İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak.

Güncel

Üçüncüsü koşulacak Maraton İzmir 2022 çerçevesinde Sporfest İzmir düzenlenecek. Koşular, turnuvalar, etkinlikler ve konserlerle tam bir festival havası yaratılacak.

Güncel

Festival havasında geçecek Maraton İzmir 2022 etkinliklerinin ne zaman başlayacağı ve etkinlik detayları ortaya çıktı.

Spor

Maraton İzmir’in üçüncüsü için geri sayım başladı. Maratonİzmir 17 Nisan 2022’de koşulacak ve spor festivali havasında geçecek.