Mehmet Yalçınkaya Haberleri

Mehmet Yalçınkaya haberleri ve güncel Mehmet Yalçınkaya gelişmeleri, Mehmet Yalçınkaya ile ilgili tüm video, Mehmet Yalçınkaya fotoğrafları ve Mehmet Yalçınkaya haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


Masterchef Türkiye’de yarışan Yasin Obuz elendi. Yarışmanın renkli ismi Yasin Obuz’un vedası Batuhan Bayır’ı ağlattı.

Masterchef Türkiye’de yarışan Batuhan Bayır’ın kim olduğu, biyografisi, boyu, kaç yaşında olduğu, doğum tarihi ve hangi burç olduğu ortaya çıktı.

Masterchef’te yarışan Ekin Eylem Ulaş’ın kim, nereli olduğu, boyu, doğum tarihi, yaşı ve burcunun ne olduğu soruları yanıt buldu.

Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan’ın 7 milyon değerindeki evi / villasının nerede olduğu ve evinin içinin nasıl olduğu yanıt buldu.

Masterchef’in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş kim ve nereli olduğu, boyu, burcu ve elenip elenmediği yanıt buldu.

TV - Magazin

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın kim olduğu ve hayatı, nereli, kaç yaşında ve eliyle ilgili detayları, haberimizden öğrenebilirsiniz.

TV - Magazin

Masterchef Türkiye’nin jürisi ve şefi Mehmet Yalçınkaya’nın sol eli ve parmağı ile parmaklarına ne olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin

Masterchef jürilerinden Mehmet Şef'in (Yalçınkaya) kaç yaşında, eşi ve ailesi merak konusu haline geldi.

TV - Magazin

Masterchef Türkiye yarışmasının yayın günü, ne zaman ve hangi günler yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.

TV - Magazin

Masterchef Türkiye jürisi ve şefi Mehmet Yalçınkaya’nın sol eline ve parmaklarına ne olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin

Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye’nin yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Tanıtıma Danilo Şef’in cümleleri damga vurdu.

TV - Magazin

Masterchef Türkiye yarışmasının ne zaman ve hangi gün yayınlandığı ile hangi kanalda ve saat kaçta başladığı ortaya çıktı.