Oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Hafsanur Sancaktutan aslen nereli, Hafsanur Sancaktutan boyu kaç, Hafsanur Sancaktutan burcu ne, Hafsanur Sancaktutan evli mi, Hafsanur Sancaktutan eşi kim, Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kim, Hafsanur Sancaktutan oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan genç oyuncu, küçük yaşta oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Yer aldığı tiyatro oyunlarında çeşitli kategorilerde ödüller aldı. 2018 - 2019 yılları arasında Gülperi adlı dizide Fidan karakterine hayat vererek ilk önemli çıkışını yaptı. 2019 yılında Aşk Ağlatır adlı dizide Ada Meryem Varlı karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekti. 2021 yılında Son Yaz adlı dizide Yağmur Kara karakterini canlandırdı ve tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir oyuncu haline geldi. Bu dizi ile önemli bir hayran kitlesine kavuşan Hafsanur Sancaktutan, dizi bittikten sonra birçok reklam filminde rol aldı. Aynı zamanda gençlik uygulaması Bana Bak'ın reklam yüzü olan Sancaktutan, 2022 yılında Dünyayla Benim Aramda adlı dizide Sinem karakterini canlandırdı. Oyuncu Hafsanur Sancaktutan kimdir nerelidir, boy kilo bilgisi, hangi burç, evli mi, eşi kim, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Hafsanur Sancaktutan’ın yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde thepapelbet yer alıyor.

Kerem Bürsin aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler Kerem Bürsin aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler

Hafsanur Sancaktutan aslen nereli?

Hafsanur Sancaktutan baba tarafından aslen Rizelidir. İstanbul’da doğup büyüyen oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Bir röportajında çocukluk dönemini anlatırken, baba tarafından Rizeli olduğunu, bu sebepten Rize’ye çay toplamaya gittiklerini, 3 kız kardeş olduklarını ve en yaramaz kardeşin kendisi olduğunu söylemiştir. Ailesinin kendisinden çok çektiğini söyleyen Hafsanur Sancaktutan, küçükken evlerinin altındaki tüpleri demircilere gizli gizli sattığını, küçükken erkek gibi olduğunu ve erkeklerle daha iyi anlaştığını dile getirmiştir. Aynı şekilde en çok da erkeklerle kavga ettiğini söyleyen Sancaktutan, bu yüzden ailesinin kendisini karateye gönderdiğini söylemiştir.

Hafsanur Sancaktutan boyu kaç?

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın boyu 1,64 cm’dir. 54 kilo olduğu bilinen oyuncu, küçük yaşta oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan ve bu oyunlarla ödüller kazanan Sancaktutan, 2022 yılında yayınlanan Darmaduman adlı dizide Derin karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. 2023 yılında Kanal D ekranlarında başlayan Ya Çok Seversen adlı dizide Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan ve Leyla Kökdal karakterine hayat veren oyuncu, magazin basınının da yakından takip ettiği isimler arasındadır. Oyunculuğunun yanı sıra bir dönem karate dövüş sporu ile yakından ilgilenen ve siyah kuşak, ikinci dana kadar ilerlediğini söyleyen Hafsanur Sancaktutan, birçok maça katıldığını ve birçok madalyası olduğunu söylemiştir.

Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Hafsanur Sancaktutan burcu ne?

20 Mart doğumlu olan Hafsanur Sancaktutan’ın burcu Balık’tır. Dizi ve film oyunculuğu kariyerinin yanı sıra tiyatro oyunculuğu da yapan Hafsanur Sancaktutan, 2015 yılında Bertolt Brecht’in Kuralla Kuraldışı adlı oyununda, 2016 yılında ise Sevilay Saral’ın Otobüs adlı oyununda sahneye çıkmıştır. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok ödülün de sahibi olan Sancaktutan, 2015 yılında Kuralla Kuraldışı’nda sergilediği oyunculuk performansı ile Rotary Kulübü Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Aynı yıl 14. PAM Ödülleri’nde Övgüye Değer Oyuncu ödülünü alan genç oyuncu, yine aynı yıl İstek Okulları ödüllerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.

Hafsanur Sancaktutan evli mi eşi sevgilisi kim?

Hafsanur Sancaktutan evli değildir. Hafsanur Sancaktutan’ın bilinen son sevgilisi Deniz Can Aktaş’tır. İkili 3,5 yıllık bir ilişki yaşamış, bu birlikteliği sonlandırmış, daha sonra ise tekrar birlikte oldukları yönündeki haberlerle magazin basınında gündem olmuşlardı. İkilinin şu sıralar birlikte olup olmadıkları bilinmiyor. 2016 yılında Terakki Vakfı Okulları ödüllerinde Otobüs oyunu ile Övgüye Değer Oyuncu ödülünü alan genç oyuncu, 2021 yılında 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödülleri’nde Son Yaz dizisindeki performansı ile Yılın Yükselen Yıldızı ödülünü almıştır. Aynı yıl İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü’nde Yılın Çıkış Yapan Yeteneği ödülünü alan genç oyuncu, 2023 yılında ise 9. Elle Stil Ödülleri’nde Yılın Stil Keşfi ödülünün sahibi thepapelbet giriş olmuştu.

Caner Cindoruk aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler Caner Cindoruk aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler

Hafsanur Sancaktutan oynadığı diziler filmler

  • 2018-2019 - Gülperi - Fidan Taşkan
  • 2019 - Aşk Ağlatır - Ada Meryem Varlı
  • 2021 - Son Yaz - Yağmur Kara
  • 2022 - Darmaduman - Derin
  • 2022 - Dünyayla Benim Aramda - Sinem (Disney+)
  • 2023 - Ya Çok Seversen - Leyla Kökdal

Nilsu Berfin Aktaş aslen nereli evli mi eşi sevgilisi boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri Nilsu Berfin Aktaş aslen nereli evli mi eşi sevgilisi boyu kaç burcu ne oynadığı tv dizileri filmleri