Sonar Araştırma Şirketinin başkanı olan Hakan Bayrakçı’nın hayatı ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Hakan Bayrakçı kimdir, Hakan Bayrakçı aslen nereli, Hakan Bayrakçı evli mi, Hakan Bayrakçı eşi kimdir, Hakan Bayrakçı burcu ne, Hakan Bayrakçı boyu kaç? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Televizyon ekranlarında yayınlanan tartışma programlarının aranılan ismi olan ve yaptığı yorumlarla dikkat çekmeye devam eden Hakan Bayrakçı, seçim konusunda yaptığı anket tahminleri ile de çok konuşulmuştu. Seçim sonucunu çok yakın rakamlarla seçimlerden önce ortaya koyan Hakan Bayrakçı, yaptığı sosyolojik ve toplumsal tespitlerle de ekranların aranılan yüzlerinden oldu. Sonar Araştırma Şirketini kuran ve uzun yıllardır yaptığı anketler ile kamuoyunun önünde olan Hakan Bayrakçı, son haftaların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Araştırmacı yazar Hakan Bayrakçı kimdir nerelidir, evli mi eşi kimdir, hangi burç, boyu kaç, kitapları, hayatı ve biyografi bilgileri sorularının yanıtları haberimizde veslot yer alıyor.

Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne? Fulya Öztürk aslen nereli evli mi Fulya Öztürk boyu kaç burcu ne?

Hakan Bayrakçı kimdir?

1 Temmuz 1960 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hakan Bayrakçı’nın annesin anı Seniha Bayrakçı, babasının adı Mesut Bayrakçı’dır. Sırmahan Başbuşoğlu ve Mehmet Bayrakçı adlarında iki kardeşi olan Hakan Bayrakçı, Saint Benoit ve Saint Michel Fransız Kolejlerinde eğitim gördü. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun olan Bayrakçı, 1988 yılında Sonar Araştırma Şirketini kurdu. Danışmanlık hizmeti de veren ve Süleyman Demirel, Bülent Ecevit gibi liderlerin profesyonel danışmanlığını yapan Bayrakçı, ayrıca 140 belediye başkanı, 40 bakan, 14 parti genel başkanı ve 7 başbakana da profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Hulki Cevizoğlu aslen nereli biyografi hangi partili evli mi eşi kim çocuğu var mı kitapları Hulki Cevizoğlu aslen nereli biyografi hangi partili evli mi eşi kim çocuğu var mı kitapları

Hakan Bayrakçı aslen nereli?

Hakan Bayrakçı aslen baba tarafından Erzurumludur. Anne tarafından İstanbullu olan Hakan Bayrakçı yaşamını İstanbul’da sürdürmeye devam etmektedir. 2003 ve 2006 yılları arasında TRT ekranlarında tarih programı sunan ve farklı televizyon kanallarında yayınlanan programlarda yorumcu olan Hakan Bayrakçı, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir.

Hakan Bayrakçı evli mi eşi kimdir?

Hakan Bayrakçı evlidir. Hakan Bayrakçı’nın eşi Ece Bayrakçı’dır. Çift 2021 yılında dünya evine girdi. Hakan Bayrakçı’nın Mesut Bleda Bayrakçı adında bir oğlu var. Profesyonel meslek hayatından kalan boş vakitlerinde hobi olarak, çok sesli müzik besteleri ve resim yapan, hobileri arasında, sanat tarihi, futbol, piyano çalmak, klasik türk ve batı müziği dinlemek, felsefe ve sosyoloji bulunan Hakan Bayrakçı, muhtelif dernek ve vakıflarda da yöneticilik yapmaya devam etmektedir.

Meltem Bozbeyoğlu aslen nereli kimdir evli mi Meltem Bozbeyoğlu boyu kaç burcu ne? Meltem Bozbeyoğlu aslen nereli kimdir evli mi Meltem Bozbeyoğlu boyu kaç burcu ne?

Hakan Bayrakçı burcu ne?

1 Temmuz doğumlu olan Hakan Bayrakçı’nın burcu Yengeçtir. Siyasi isimlere ve partilere danışmanlık hizmeti veren ve yaptığı anketlerle çok konuşulan Hakan Bayrakçı, birçok ülkenin büyükelçiliklerine de danışmanlık hizmeti vermiştir.

Hakan Bayrakçı boyu kaç?

Hakan Bayrakçı’nın boyu bilinmemektedir. Farklı haber kaynaklarında farklı boy bilgileri yer almaktadır. Ekranların aranılan ismi olan Hakan Bayrakçı, televizyon ekranlarında gündemi değerlendirmeye veslot giriş ve yaptıkları anketleri paylaşmaya devam ediyor.

Semiha Şahin aslen nereli kimdir evli mi Semiha Şahin boyu kaç burcu ne? Semiha Şahin aslen nereli kimdir evli mi Semiha Şahin boyu kaç burcu ne?

Hakan Bayrakçı kitapları

  • Kitapları
  • Çadırlar
  • Ortaçağ ve Türkler
  • Kırmızı Fırtına
  • Bozkırın Oğlu Cengiz Han

Fulya Kalfa aslen nereli evli mi eşi kim kaç yaşında Fulya Kalfa boyu kaç burcu ne Fulya Kalfa aslen nereli evli mi eşi kim kaç yaşında Fulya Kalfa boyu kaç burcu ne