Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan'ın hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli, Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç, Halil İbrahim Ceyhan burcu ne, Halil İbrahim Ceyhan evli mi eşi sevgilisi kim, Halil İbrahim Ceyhan oynadığı tv dizileri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Halil İbrahim Ceyhan 2007 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında kazandığı Gelecek Vaat Eden Erkek Model ödülü ile dikkatleri üzerine çekmiştir ve mankenlik yapmaya başlamıştır. Müziğe olan sevgisi nedeniyle mankenlik kariyerinin paralelinde müzikle de ilgilenmiştir.

Halil İbrahim Ceyhan, 2019 yılında Hemen Döneriz filmi için gelen teklifi değerlendirerek oyunculuğa başlamıştır. Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan piyasaya sürdüğü ilk parça olan Kaybettim adlı single çalışması ile dinleyenlerden tam not almıştır. Seslendirdiği parçaların çoğunun söz yazarı ve müzik bestecisi kendisi olmuştur. Halil İbrahim Ceyhan kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde secretbet yer alıyor.

Serkay Tütüncü aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Serkay Tütüncü aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli?

Halil İbrahim Ceyhan aslen Sivaslıdır. Yetenekli oyuncu kariyerindeki en büyük çıkışı Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisindeki oyunculuğu ile yapmıştır. 2020-2023 yılları arasında Emanet dizisinde Yaman Kırımlı karakterini canlandırmıştır.

Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç?

Halil İbrahim Ceyhan’ın boyu 1,80 cm'dir. Bir dönem mankenlik yapan ve düzgün fiziği ile dikkat çeken oyuncu Halil İbrahim Ceyhan'ın kilosu 76'dır. Oyuncu başka projelerde yer almak ve kendini geliştirmek için 621. bölümde ölerek diziden ayrılmıştır.

Cansu Tosun aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Cansu Tosun aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Halil İbrahim Ceyhan burcu ne?

13 Aralık 1982 tarihinde doğan oyuncu Halil İbrahim Ceyhan'ın burcu Yay’dır. 42 yaşındaki oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, 2023 yılından bu yana Fox TV'de yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde yer almaktadır. Dizide başarılı iş adamı Murat Asiloğlu’nu canlandırmaktadır.

Halil İbrahim Ceyhan evli mi eşi sevgilisi kim?

Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Ceyhan evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncu, bir dönem Emanet dizisinde rol arkadaşı olan Sıla Türkoğlu ile aşk yaşamıştır. Yetenekli oyuncu, Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan gibi isimlere de şarkı sözü hazırlayıp vermiştir. Yeni dizi ve filmlerle kariyerine secretbet giriş devam etmektedir.

Ceren Moray aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Ceren Moray aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Halil İbrahim Ceyhan oynadığı tv dizileri

  • 2023 - Kirli Sepeti - Murat Asiloğlu (Televizyon dizisi)
  • 2020-2023 - Emanet - Yaman Kırımlı (Günlük televizyon dizisi)
  • 2019 - Hemen Döneriz (Sinema Filmi)