Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli, Halil İbrahim Ceyhan burcu ne, Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç, Halil İbrahim Ceyhan evli mi, Halil İbrahim Ceyhan eşi kimdir, Halil İbrahim Ceyhan oynadığı tv dizileri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi ile adını duyuran ve geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu, yeni projelerle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kirli Sepeti adlı dizide Murat karakterine hayat veren Halil İbrahim Ceyhan, gündemden düşmeyen oyuncular arasında yer alıyor. Best Model of Turkey yarışmasında aldığı derece olan finalistler arasında yer alan ve dikkat çeken Ceyhan, 2007 yılında düzenlenen Best Model of Turkey’de Gelecek Vaat Eden Erkek Model ödülünü kazanmıştır. Bu ödül ile birlikte sektöre giriş yapan ve aynı zamanda müzikal kariyerini de sürdüren Ceyhan, Kaybettim adını taşıyan single çalışması ile dikkat çekmiştir. Model, şarkıcı, söz yazarı ve besteci olmasının yanı sıra oyunculuk kariyerine de yönelen Ceyhan, yer aldığı yapımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam etmiştir. Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, boy kilo bilgisi nedir, evli mi, eşi sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde hipodrombet yer alıyor.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli?

Halil İbrahim Ceyhan aslen Sivaslıdır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Oyunculuk ve modellik yapan, aynı zamanda müzikal kariyerini de sürdüren Ceyhan, bir sosyal medya platformunda kendi şarkılarını paylaşmaya devam etmektedir. Müzik sektörü ile profesyonel olarak ilgilenen Ceyhan, “Kendini Bana Bırak” şarkısı ile bu alanda tanınmıştır.a

Halil İbrahim Ceyhan burcu ne?

13 Aralık doğumlu olan Halil İbrahim Ceyhan'ın burcu Yay’dır. 13 Aralık 1982 doğumlu oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan gibi isimlere de şarkı sözü hazırlayıp vermiştir.

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç?

Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan'ın boyu 180 cm’dir. 41 yaşındaki oyuncu Halil İbrahim Ceyhan 76 kilodur. Emanet dizisinde Yaman Kırımlı karakterine hayat vermeye devam eden oyuncu, yeni başlayan Kirli Sepeti dizisi ile de kariyerini sürdürüyor.

Halil İbrahim Ceyhan evli mi eşi kimdir?

Halil İbrahim Ceyhan evli değildir. Bir dönem Emanet dizisindeki rol arkadaşı Sıla Türkoğlu ile aşk yaşadığı söylentileri magazin basınında paylaşılmıştı. Oyuncu özel hayatını gözlerden uzak hipodrombet giriş yaşıyor.

İsmail Altunsaray aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler İsmail Altunsaray aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Halil İbrahim Ceyhan oynadığı tv dizileri

  • Kirli Sepeti (Murat, TV Dizisi - 2023)
  • Emanet (Yaman Kırımlı, TV Dizisi - 2020)
  • Hemen Döneriz (Sinema Filmi - 2019)

Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm gerçek adı ne konusu ne oyuncuları isimleri hangi gün? Kanal 7 Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm gerçek adı ne konusu ne oyuncuları isimleri hangi gün?