Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli, Halil İbrahim Ceyhan evli mi, Halil İbrahim Ceyhan eşi kim, Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç, Halil İbrahim Ceyhan burcu ne, Halil İbrahim Ceyhan oynadığı diziler sorularının yanıtları araştırılıyor. Halil İbrahim Ceyhan, adını Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi ile duyurmuştur.

Halil İbrahim Ceyhan Best Model of Turkey yarışmasında derece alan finalistlerden biridir. 2007 yılında Best Model of Turkey’de "Gelecek Vaat Eden Erkek Model" ödülünü kazanarak sektöre giriş yapmıştır. Yarışmadan kısa süre sonra Tarık İster ile birlikte seslendirdiği "Kaybettim" single'ını yapmıştır. Halil İbrahim Ceyhan bu parça ile şarkıcılık, söz yazarlığı ve bestecilik kariyerine başlamıştır. İbrahim Ceyhan evli mi, eşi kim, nereli, memleketi, boyu, hangi burç, oynadığı diziler ve filmler nedir sorularının yanıtları bu yazımızda ciprobet cevap buldu.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli?

Halil İbrahim Ceyhan aslen Sivaslıdır. Oyuncu Halil İbrahim Ceyhan şimdilerde İstanbul’da yaşamaktadır. Oyunculuk dışında modellik de yapmaktadır. Youtube’dan kendi yaptığı ve seslendirdiği şarkıları paylaşan Halil İbrahim Ceyhan, müzik sektörüyle de profesyonel olarak ilgilenmiştir. En bilinen çalışması 'Kendini Bana Bırak' şarkısıdır.

Halil İbrahim Ceyhan evli mi eşi kim?

Halil İbrahim Ceyhan evli değildir. Bir dönem Emanet dizisindeki rol arkadaşı Sıla Türkoğlu ile aşk yaşadığı söylentileri olmuştur. Oyuncu özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Emanet dizisinde Yaman Kırımlı karakterine ciprobet giriş hayat vermeye devam etmektedir.

Halil İbrahim Ceyhan boyu kaç?

Halil İbrahim Ceyhan'ın boyu 180 cm’dir. 36 yaşındaki oyuncu Halil İbrahim Ceyhan 76 kilogramdır.

Halil İbrahim Ceyhan burcu ne?

Halil İbrahim Ceyhan'ın burcu Yay’dır. 13 Aralık 1982 doğumlu oyuncu Halil İbrahim Ceyhan, Serdar Ortaç ve Oğuz Berkay Fidan gibi isimlere şarkı sözü hazırlayıp vermiştir.

Halil İbrahim Ceyhan oynadığı diziler

  • Emanet (Yaman Kırımlı, TV Dizisi - 2020)
  • Hemen Döneriz (Sinema Filmi - 2019)