Devlet bankaları, vatandaşlarına sağladıkları yeni kredi imkanlarını duyuruyor. Mayıs ayında bankalar, kredi imkanlarına ek avantajlar sağlamaya başladılar. Halkbank, bu avantajları sağlayan bankaların içerisinde dikkat çeken bankalardan biri oldu.

HALKBANK KREDİ KAMPANYALARI

Halkbank kredi ödemeleri konusunda önemli adımlar attı. Halkbank, Mayıs ayında müşterilerine, farklı faiz oranlarında kredi sahibi olabilme ve ödeme erteleme imkanı sağlayacaklarını internet sitesi üzerinden duyurdu. Halkbank, konut kredisinden faydalanacak müşterilerine 3 ay, taşıt kredisinden faydalanacak müşterilerine 2 ay ve ihtiyaç kredisinden faydalanacak müşterilerine 6 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisinden faydalanacak müşteriler, Halkbank’ın sağladığı ayrıcalıklarla ödemelerine 6 ay sonra başlayabilecek. Banka yüzde 0.49 faiz oranıyla sağladığı ihtiyaç kredisini 6 ay ödemesiz dönem ve 30 ay vade imkanıyla sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanım limiti en az 3.000 TL olup 5.000 TL, 7 bin 500 TL ve 10.000 TL kredi kullanım imkanı bulunuyor.

HALKBANK KONUT KREDİSİ

Halkbank, konut kredisinden faydalanacak müşterilerine, ödemelerini 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. Sıfır konut alacak müşteriler için faiz oranı yüzde 0.79, ikinci el konut alacak müşteriler için faiz oranı yüzde 0.94 olarak belirlendi. Müşterilere, 3 ay erteleme ve 180 ay vade imkanı sağlandı.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ

Müşteriler, Halkbank’ın sunduğu taşıt kredisinden faydalanırlarsa 2 ay erteleme fırsatından yararlanabilecekler. Sıfır araba alacak müşteriler için faiz oranı yüzde 0.96, ikinci el araba alacak müşteriler için faiz oranı yüzde 0.97 olarak belirlendi. Müşterilere, 60 ay vade imkanı sağlandı.