Voleybolcu Hande Baladın'ın hayatı, biyografi bilgileri ve spor kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Hande Baladın aslen nereli, Hande Baladın burcu ne, Hande Baladın hangi takımda oynuyor, Hande Baladın boy kilo kaç, Hande Baladın evli mi eşi sevgilisi kim, Hande Baladın hangi takımlarda oynadı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. A Milli Voleybol Takımının güzelliği ile dikkat çeken oyuncularından olan Hande Baladın, 1997 doğumludur. Eczacıbaşı alt yapısında yetişen oyuncu, voleybola orta oyuncu olarak başlamıştır. Eczacıbaşı'nda küçük ve yıldız takımlarında yer almıştır. Filenin Sultanlarından olan Hande Baladın, Eczacıbaşı tarafından 2014-2015 sezonunda Sarıyer Belediye Spor'a kiralanmıştır.

Yetenekli voleybolcu Hande Baladın, 2014 yılından sonra smaçör olarak maçlara çıkmıştır. 2017-2018 sezonunda Eczacıbaşı'nda A Takımda forma giymiştir. Sonraki sezon Galatasaray'a bir sezonluğuna kiralanmıştır. 2019 yılından bu yana Eczacıbaşı'nda forma giymektedir. Ayrıca 2013'ten bu yana Milli Takım forması giyen oyuncu, 2015 yılından sonra A Milli Takıma yükselmiştir. Yetenekli voleybol oyuncusu Hande Baladın kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, oynadığı takımlar, hangi takımda oynuyor, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde w88turkiye yer alıyor.

Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim? Zehra Güneş aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim?

Hande Baladın aslen nereli?

Hande Baladın aslen Kütahyalıdır. Oyuncunun bireysel olarak 2013 yılında Gençler Avrupa Şampiyonası - En İyi Blok Yapan Oyuncu, 2017 yılında  FIVB U23 Dünya Şampiyonası - En Değerli Oyuncu ve En iyi Smaçör ödüllerine layık görülmüştür.

Hande Baladın burcu ne?

1 Eylül 1997 tarihinde doğan Hande Baladın'ın burcu Başak'tır. 26 yaşındaki oyuncu Hande Baladın 2023 yılında FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Eczacıbaşı takımı ile birlikte kupa sahibi olmuştur.

Hande Baladın hangi takımda oynuyor?

Hande Baladın Eczacıbaşı A Takımı'nda ve Türkiye A Milli Takımında oynuyor. Milli forma giydiği 2020 yılında CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemelerinde Filenin Sultanları olarak birinci olmuşlardır.

Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim? Melissa Vargas aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boy kilo kaç evli mi sevgilisi kim?

Hande Baladın boy kilo kaç?

Hande Baladın'ın boyu 1,90 cm, kilosu 81'dir. Yetenekli oyuncu 2023 yılında Filenin Sultanları ile birlikte 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi ve 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonasında birincilik kazanmıştır.

Hande Baladın evli mi eşi sevgilisi kim?

Hande Baladın evli değildir. Hande Baladın'ın özel hayatına dair güncel bilgi bulunmamaktadır. 2022 yılında Anadolu Efes altyapısından yetişen basketbolcu Semih Say ile bir birliktelik yaşamıştır. Şimdilerde Galatasaraylı futbolcu Aytaç Kara'nın birlikte olduğu iddia edilmektedir. Yetenekli sporcu voleybol kariyerine w88turkiye giriş devam ediyor.

Ebrar Karakurt aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boyu kilosu kaç sevgilisi kim? Ebrar Karakurt aslen nereli burcu ne hangi takımda oynuyor boyu kilosu kaç sevgilisi kim?

Hande Baladın hangi takımlarda oynadı?

  • 2013 - Türkiye U18
  • 2013-2014 - Eczacıbaşı
  • 2014 - Türkiye U19
  • 2014-2015 - Sarıyer Belediyespor (Kiralık)
  • 2015 - Türkiye U20
  • 2015-2017 - Türkiye U23
  • 2015 - Türkiye A Millî Takımı
  • 2018-2019 - Galatasaray (Kiralık)
  • 2019 - Eczacıbaşı

Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boyu kilosu kaç oynadığı diziler filmler Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boyu kilosu kaç oynadığı diziler filmler